Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Összerejtettem egy fejtményeme...

Összerejtettem egy fejtményemet. De nem emlékszem, hogy hova, de most már kéne. Valakivel nem osztottam meg? Kék volt a színe.

Figyelt kérdés

Elmesélnétek bő lére eresztve, szerintetek hogy történhetett?


Arra emlékszem még, hogy csokiból volt az alja, a tetején pedig volt valami pepita retkes, plazmikus állagú csend, vagy izé, azt nem tudtam eldönteni. De az nagyon szép volt, tetszett az eszétikája!


Alakja hasonló egy volt egy csokornyakkendőével, vagy egy fűrésszel, de gömbhöz is hasonlított. Lényegében olyan volt, mint egy latrunculorum conscendit, de vetekedett egy mobilkütyüvel is.


Szagra olyan lehetett, mint egy kerítésnek. Ne gondoljatok komplikáltra, mint egy átlagos kerítés, csak ez kosárban.


Várom az ötleteket!:)



2017. nov. 25. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad gyógyszerre inni...pláne töményet.
2017. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!