Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen gyakorlati szívatással...

Milyen gyakorlati szívatással viccelhetném meg az osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, és neki kellett húznia nekem kácsonyra, mert még mindig van nálunk ilyen, és sikerült egy olyan személyt kihúznia, akit szinte nem is ismerek. Ezért meg szeretném szívatni. Eddig ott vagyok, hogy megcsinálom a dióhéj-székeset. Meg a fogkrémes oreósat. De valami ilyen gyakorlati kell, és nem olyan durva, mert ő az egyik legjobb barátnőm.

#karácsony #szívatás #S.o.S kéne!
2017. nov. 30. 07:57
 1/3 anonim válasza:
Mit értesz gyakorlati alatt?
2017. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1/1 azt, hogy nem elméleti, pl.: nem terjesztek róla rosszakat, nem beszélem át senkivel, hogy mi benne a rossz tulajdonság
2017. dec. 1. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy régi kedvenc: egy hatalmas, szépen becsomagolt dobozt adsz át neki, amit ha kibont, egy kisebb doboz van benne, azt is kibontja, abban is egy doboz... és a végén egy doboz bonbon, néhány szem bonbon van a helyén, a többi hely zsebkendővel van kitömve. Velem egyszer eljátszották, nagyon vicces volt.
2017. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!