Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már valakivel olyan,...

Volt már valakivel olyan, hogy nem bírta ki hazájig a pisilést, és az utcán, egy bokor mögött kellett elrendeznie? Jöhetnek kínos sztorik :D

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 18:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,és kihagytam,hogy valaki észrevette?Na most jöhetnek kínos sztorik:D
2017. dec. 5. 18:37
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nálad ez a pisis-kakis sztorik valami fétis vagy mi?
2017. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ebben most mi a pláne? Te azt gondoltad, az erdőkerülő is a plázavécébe jár? Nem tudom hány %-a dogozik az embereknek terepen (irodaházon kívül), de azok mind bokor mögött pisilnek, ez a világ legtermészetesebb dolga, hadd ne gyártsunk már hűhá-t belőle. Fiúgyereket meg 20-30 éve egyenesen megpofoztak volna, ha bent végzi a dolgát (pazalja a vizet), és nem megy ki a kert végébe.
2017. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor van ilyen hát a lakótelepen ciki tud lenni,de ha sürgös nincs más megoldás,bepisilni is ciki nekem elhiheted :D
2017. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%

Én speciel már teliszartam a parkerdőt, a város mellett.

Remélem kielégítő a válaszom minden tekintetben.

Jó étvágyat.

2017. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a focipályáról próbáltam gyorsan hazatekerni, már le is szálltam otthon a bicajról, de nem bírtam egy másodperccel se tovább tartani és befostam.
2017. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

velem a nyáron történt,hogy mentem az utcán(nem egy forgalmas helyen, főleg családi házak voltak ott) és nagyon kellett már szarnom,körbenéztem és pont jött egy autó. Megvártam míg elmegy. Be akartam menni az út széli gazba de nem legetett mert volt egy àrok meg egy nagy korlát...Ezért előlről belekapaszkodtam a korlátba, levettem a gatyám és az alsógatyám és elkezdtem szarni a betonra

..Pont akkor jött ki pár fiatal srác az egyik utcából és arra jöttek ahol én voltam...Nem mondtak semmit de nagyon furcsán néztek rám és elkezdtek csorsabban menni..Pont akkor néztek oda amikor jött ki a szar a seggemből...De mindegy még jó hogy volt nálam zsebkendő...15/F

2017. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jesszusom,utolsó!😂😂😂😂
2017. dec. 12. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
uccsó jézusom látta a szarodat?
2018. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem voltak vakok akkor igen xd
2018. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!