Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy kell az ufókkal beszélni?

Hogy kell az ufókkal beszélni?

Figyelt kérdés

Már 2hete Kopognak az ablakomon az ufók és nem akkarnak elmenni.Mit lehet ilyenkor tenni??? Már nagyon zavaroak,kiszoktam kiabálni az ablakon,h TAKARODJATOK de semmi.. Mit tudnátok felajánlani? Vegyek úfó iesztőt?? Az hatásos??? Vagy esteleg hívjam ki az ufó vadászokat?? Vagynemtudom mit kéne de már elegem van belölük,múltkor felszippantották a barátnőmet 3napra :(

Help pls


2017. dec. 6. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonosítatlan repülő tárgyak kopognak az ablakodon és te ordibálsz nekik? Az igen!
2017. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. Máskor mondjad hogy zavarok és nem húzom veled tovább az időmet -.-. Tudod, mikor kijöttem azt hittem ebédre hazaérek a munkából, de ehelyett 2 hetet itt kellet töltenem. De komolyan, máskor mondjad hogy keressek mást. Nem kell félned, olyat nem fogok elvinni aki nem akar jönni. Az nekem is csak nehezebb lenne.
2017. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(Az előző ufo vagyok) És kérlek tanulj meg jobban artikulálni, mert a TAKARODJATOK-at olyan helytelenül mondtad hogy nem sikerült lefordítani. Azt bittük ez valami szertartás.

A barátnőd saját maga akart elmenni a kollégámmal... Nem is gondoltam volna, hogy egy ember és ürlény közötti kapcsolat működhet.

Ezennel megszakítom a kapcsolatot.

2017. dec. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!