Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S. Vki leírná nekem a...

S. O. S. Vki leírná nekem a bauxitfőzelék reveptjét?

Figyelt kérdés
nos,Józsi a férjem oda van a gáton,homokzsákozni és ha hazajön gondolom farkas éhes lesz,de már nem tudok neki mit főzni,mert azt mondja h unalmas(szinte mindenre).Szeretném meglepni vmi újdonsággal, és hallottam erről a bauxit főzelékről,mostanában nagyon fölkapott dolog,a fiatalok is kedvelik,gondoltam én is kipróbálnám,de receptet sehol sem találtam.Ehhez kellene a segítségetek! köszi!
2010. jún. 3. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozzávalók:


» 2 l víz

» 1 szép bauxit

» kálisó

» egy ifaplatónyi friss zőccség

» pár szál cserkész kóbász

» 65 dkg ótott mész



Elkészítés:


Válasszunk egy köcsögöt, hogy melyikben lesz a főzelék megfőzve szépségesen, okosan, majd a 2 liter víz forralása után, adjuk hozzá azt a szép bauxitot. Ezután közepes lángon, folyamatosan kavargatva a mindenséget, szórjuk meg egy kis káli sóval, ízlés szerint. Gyönörüségesen kavargatva a mindenséget a köcsögben, oktrojáljunk a fazékba 1-2 cserkészkolbászt. Ezek után adjunk a mindenséghez horribilis indokolatlan mennyiségű zöldséget, ami ízlés szerint lehet sárgarépa, fehérrépa, mindenféle hagyma, meg minden. Ezután 10 percnyi szentimentális kavargatás után, elsőáldozó-fejünkkel kóstoljuk meg a köcsögből a mindenséget. Az íze még bitang-pusztulatosan f*stos, de nem feltétlenül k**vasz*r. Folyamatos kavargatás közben adagoljuk a köcsögbe a 65 dkg oltott meszet. Ha ezzel megvolnánk, vegyük le a mindenséget a tűzhelyről, majd kisebb köcsögökben 3-4 személy részére tálaljuk, aztán jóvan...

2010. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Babi nénit kellene megkérdezni,ő a mestere a bauxitfőzeléknek!
2010. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj olyan jot mulattam ezeken a páratlan poénokon nem
2010. jún. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm szépen :) még az este megfőztem :D és nagyon jót lakmároztunk belőle :D
2010. jún. 4. 07:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!