Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek az internetes...

Szerintetek az internetes trollokat be lehet sorolni fajokba, alfajokba stb. mint az állatokat?

Figyelt kérdés
Ti hogy képzelnétek el?
2018. jan. 13. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
...és az ilyen hülye kérdést feltevőket?
2018. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam hátha érkezik valami szellemes válasz
2018. jan. 13. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Kis trollhatározó


Idegesítő troll (latin nevén Trollicus furiosus)


Jó példa rá a Port-on található "Törölt felhasználó" nevű példány. Fő jellemzői: váltakozó minőségű helyesírás, smiley-k eltúlzott mennyiségű és értelmetlen használata, bunkó stílus, véleményeket egyáltalán nem tartja tiszteletben, gyerekes viselkedés (pl. ráveszi magát egy személyre, és egy dolog miatt fogja őt cukkolni, valamint a tisztességes felhasználókra mondja azt, hogy trollok, ez egyben az elmebetegség tipikus jele), valamint skizofrénia (a megnevezett példánynál megfigyelhető egy párszor, hogy saját magával beszélget, és nem is titkolja). Ja, és valamiért nicknév-komplexusuk van.


Jellemző életkor: 8-14 év.


A humoros és szánalmas troll

(latin nevén Trollicus humoricus/patheticus)


Erre a fajra egy példát tudok mondani: itt, a GYK-n található Lilidoki/Helgusz/Kövesdi Petra/Anonim felhasználó.


Jellemzői: rossz minőségű helyesírás, sz..ar együttesek/énekesek dicsőítése (pl. LMFAO, Avril, Justin Bieber, Skrillex stb.)., jó együttesek szidása, és egyfolytában bizonygatás, hogy ő nem kamu, hanem igazi.


Jellemző életkor: 7-13 év.


Általános troll

(latinul Trollicus generalicus)


Jellemző életkor: bármelyik.


Jellemzői: rossz minőségű helyesírás, véleményeket nem tartja tiszteletben, általában a jó dolgokat lesz@rozza, és a rossz dolgokat meg jónak nevezi. (Ez megint az elmebetegség tipikus jele.) További jellemzők: gyerekes viselkedés, az esetek 99,9%-ában barát és élet nélküli példányok az ilyenek. Nincs más szórakozásuk, csak a számítógép. Ezt a jellemzőt az "Idegesítő trollhoz" is besorolhatjuk.


Megfelel ez a kis szösszenet, amit írtam?

2018. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez tök jó lett :D
2018. jan. 13. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Kiegészítem a legelső kategóriát (a "Törölt felhasználó" nevű valami adatait, mert embernek nem nevezném):


100% retardált, ostoba, balfék, írástudatlan c..gány. 11 éves, magát nagymenőnek képzelő kis paraszt, akivel ha az utcán összetalálkoznék, agyonverném (mert sajnos van múltam azzal a kis g..ecivel). Sok filmet néz (ebből is látszik, hogy egy élettelen f..sz, semmi szórakozása nincs, csak a filmek és a videojátékok), de sosem a filmhez szól hozzá, hanem a felhasználókat szidja, olyan dolgokkal, amik rá jellemzők.

Beteszek ide egy-két gyöngyszemet ettől a sz..arkupactól, csak hogy lássátok, milyen...


"Jan 1 ota ma jottel elo eloszor ondok ....? :D mar indentitas zavaros is vagy a .... anyadat ven .... :D

elettelen hulladek egesz nap itt rohadsz semmi eleted a net az agyadra ment :D ven troger ....... agymosott ballibsi :D

hetvegen is es mindig is keves leszel te proli ..... kamu fikanickgyaros :D 20as IQ-ju tragyadomb :D nyugger letedre meseket nezel lelkiserult nyomorek :D remelem anyad doglott te .... migrans es ratyi partolo liberalis ....darab :D dunaba kene loni vagy tuzre .... mint a sok fajtabelidet te okadek :D"


Téged kéne Dunába lőni, te írástudatlan ostoba falusi paraszt. Remélem, a te anyád is döglött. (Egyébként a pontok a trágárságok helyét jelképezik, mert a válaszom fennakadt a GYK "trágárságszűrőjén", szerintem ki tudjátok találni, miket írt oda a parasztja.)


"Ez volt a legjobb műsor egész gyerekkoromban. De nem foglalkozott velem senki. Most, hogy itt a szünidő itt fogom rontani a levegőt a semmitmondó, hisztériás, kislányos hozzászólásaimmal. Ahelyett, hogy haverokkal lenne közös program, meg csajozás, meg élet, itt fogok okoskodni a porton, egy csicska kockához méltóan. Jáájjj"


Jáájjj az ostoba fejednek, az. Ezt az üzenetet egyébként nekem írta ez a paraszt. Ezek a hülyeségek, amiket ebben az üzenetében összehordott, mind-mind rá jellemző, csak (ez esetben) rám vetítette ki a nyomorát, de egyrészt nem érdekel, másrészt meg a vak is látja, hogy az a kis paraszt ilyen, nem én. Én csak véleményt mondtam egy műsorról.


"te semmit nem értesz retardált féreg"


"Fereg ondok"


"Ide is csak te irogatsz ....?" Itt is kicenzúráztam a káromkodásokat


Stb. stb. Folytathatnám ennek az úgynevezett embernek az üzeneteit, de szerintem nem érdemes. Mindenki kapott egy képet róla, ez a legjobb. Láthatjátok, írni nem tud, hülyeségeket beszél összevissza, de még olyan retardált szavajárásai is voltak, mint "szent ghost" és "halló police". Ebből is látszik, hogy ez a szerencsétlen ez tényleg elmebeteg. Annyira jó lenne, ha el lehetne távolítani a bunkó hozzászólásait a portról, de sajnos nem lehet.


Ezt most csak azért írtam, hogy ha a portra mentek, és írkáltok, sajnos ez a f..@szkalap néha-néha felbukkan, és ilyen jellegű üzenetekkel fog bombázni. Csak meg akarlak védeni tőle.

2018. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Piszkálódó troll (Trollus fikagyisz)


Érdelkődési köre: minden

Életkor: beazonosíthatatlan (3-7 év IQ-szint alapján)


Bármiről kérdeznek, csak félválaszt ad a kérdező lejáratásával megspékelve(írási hibákkal) .A félválasza is használhatatlan. Amikor a következő válaszoló rendes választ kreál és/vagy jelzi a trollus-unk hiányosságát, azonnal személyeskedni kezd, tudását-bizonyítványait magyarázza. állítása szerint 3 doktorival és 4 emelt szinten végzett nyelviskolával rendelkezik, pc-guru, telefonos szakember, művész, zenész.... (a violin kulcsot viszont sörnyitásra használná).


Degenerált troll (Trollus Degenera Etelka)

Ismertetőjegyei: általában lány ( vagy passzív fiú)

Életkor (9-15 év)

Hajszín: szerintem kitalálod.


Általános kérdése: miért nem működik?

kérdésmagyarázat: Valamiért nem működik a ........., pedig tegnap még jó volt.


Válaszolók első reakciója: Leírnád pontosabban a ...... hibáját?

válasz: Mondom! tegnap még jó volt......

Második reakció: Akkor bocs, de nem tudunk segíteni....

Válasz: De bun..k vagytok, pedig nekem sürgős lenne!

reakció (kb 10 válaszolótól: SZERVÍZ... (az agyadat is vidd oda, hátha azt is meg tudják javítani)!


Okos troll (Trollus Zsenicumizus)

A kérdésekre jónak tűnő válaszokat ad, több oldalas esszé formájában, viszont annyi idegen szóval, hogy elolvasásakor az értelmező szótár is kell.

Egyszerüsítési kéréskor ( könnyebben érthető magyarázat ) esetén az illetők leoltása, érteli színvonaluk a háziállatokhoz-lábbelikhez való hasonlítgatása, és Önnön személyének magasztalása.


Sok troll van az oldalon, volt eset, amikor már én is beleestem ebbe a hibába: A kérdező sajnos olyan érdekes személyiség volt, hogy a válaszaival és további kérdésözönével (privátban is) sok válaszolóból kihozta a Troll-vért :-)

Leoltottuk, beoltottuk, kiosztottuk, felnégyeltük, letiltottuk, jelentettük.......A kedves kérdezőről többet végre nem hallottunk.

2018. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van egy jó néhany pesti gyerek akik egész napra be vannak zárva egy pár négyzetméteres lakásba nincs jobb dolguk ezért itt élik ki magukat. Ezeknek nincs életük pl: Waff nevű felhasználónak.

A trollkodók többségben általában 9-15 évesek akiket leszarnak otthon ezért nincs más örömük az életben.

2018. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!