Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyünk, ha náthás és...

Mit tegyünk, ha náthás és tüsszög az egyik disznó?

Figyelt kérdés

A királyi TV riporternőjének első kérdése a hatóság állategészségügyi laboratóriumvezetőjéhez a afrikai sertéspestis -ASP- járványról (ma hangzott el).

ui.: Az ASP vírus 2-3 nap alatt végez a sertésekkel (ami nem mellesleg tíz milliárdos károkat okozhat a gazdaságnak, vakcina nincs, emberre nem veszélyes)...

Viszont nem kaptunk válasz a leglényegesebb kérdésre.:

De mégis, mit tegyünk, ha náthás és köhög az egyik disznó?



2018. jan. 15. 21:26
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
Kamillateás gőzölés.
2018. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Neocitral.
2018. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Streplsilst adj neki. Az olyan erős gyógyszer amit élet és halál között szoktak beadni az intenzíven. Azonkívül mindenre IS jó, de volt olyan eset, hogy halott csontjaira esett rá, mire az perceken belül helyrejött. Kétlem, hogy a disznajadon nem tudna segíteni.
2018. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3.: Én sál kötésére gondoltam. A Strep izé nekem, mindig felmarta a torkomat, ASP ellen biztos nem jó, csak a jól időzített kolbászba töltés segíthet...


Mondhatjuk, úgy is, mint atomtámadás esetén a hegesztőszemüvegről.: Az ellen nem véd... :-)

2018. jan. 16. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!