Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan csináljam az alábbi...

Hogyan csináljam az alábbi tuningot?

Figyelt kérdés

Van egy dízel golfom. Állítólag az egér szelep egy idő után mindenkinél tönkre megy ezért be kell dugni. Hogyan csináljam? Mit dugjak bele? És hol van az az egér egyáltalán? Aztán van állítólag valami részkecske szűrő is benne, ami szintén tönkre mehet. Mi ez az állatkert? Más nincs? Ja, de van a turbó csiga, eszem megáll, a csiga mióta turbós, legfeljebb kakaós? No mindegy, a lényeg, hogy legyrn kakaó, hogy meglegyenek a lovak, az se baj, ha sok a korom. Mármint nem az enyém, én fiatal vagyok, a füsttel meg nincs bajom. Azt mondják füstölt hús tovább tart, hátha jó lesz a kocsinak is.

Azt már félve kérdezem, hogy mi az a csipsz tuning, mert én lemaradtam a sajtos-tejfölösnél, amiből meg a lángos az igazi. Tényleg, hogyan lehet lángot dobó kipufogót csinálni? Olyan az mint a fing, hogy lobban, ha begyújtják? Na jó fekszek.



2018. jan. 17. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy az iróniához IQ is kellene...
2018. jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Eltévesztetted a kategoriat cimbora.....gondolom a humor rovatba akartad írni.....mondjuk ez oda is kevés mert ott vicces dolgokat szoktak írni ez viszont nem az........
2018. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem bírtam már magamban tartani a sok "Hogyan dugózzam le az EGR szelepet?" meg "Hogyan kormoljon jobban a kocsim?" posztok elolvasása után a fentieket. Így pihenés után elolvasva tényleg nem vicces.
2018. jan. 18. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szakadtam 😂
2018. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!