Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rendeltem egy csicskadobozt,...

Rendeltem egy csicskadobozt, de nem jó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy csicskadobozt, de ha megnyomom a gombot akkor nem idéz meg egy csicska csak zenél? Mi lehet a baj?

#Csikcskadoboz
2018. jan. 25. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Khmm... Mi?😂😂
2018. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A kérdést rossz kategóriába tetted fel: Az okkultizmus kezdőknek kategórián belül a tegnap még jó volt alkategóriát célozd meg ( ne a dobozzal, mert erős rázkódástól a csicska helyett a Butulus Kerdezus Behamizunk latin névvel rendelkező alvilági démon idézed meg, 80 oldalas 2 ismeretlenes egyenletekkel teleírt könyvvel. Ezt az idézőnek 10 perc alatt kell kiszámolni, vagy vacsora lesz belőle és a családjából).


Amennyiben csak zenél a doboz: örülj neki, mert lehet, hogy az eBay becsapott, és olyan dobozt küldtek neked, amelyik nem csicskát idéz meg, hanem téged visz el el csicskáztatóhoz. Szerintem mákod van, hogy nem működik :-)

2018. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Küldd vissza Rickhez, mondd meg neki, hogy baj van vele.
2018. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csicskadoboz...értem. Mutasd meg egy orvosnak. Ő majd megmondja, hol a "bibi"....
2018. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Senki nem néz itt Rick and Morty-t? Csak mert látom, nem nagyon esett le nektek a poén.
2018. márc. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Rick and Morty... Az mi? Valami "celeb" műsor?



A "poén" sok embernek azért nem esik le, mert nem 12-13 évesek ( én 42 vagyok ), és a tv-t nem mesenézésre használják.....


A #3 as válaszoló viszont vette az adást, visszaküldette.

2018. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem 12-13 vagyok, hanem 19. Ha pedig nem tudod, mi az a Rick and Morty, akkor nézz utána! Google a barátod. Csak annyit árulok el, hogy nem celebműsor (hál'istennek).
2018. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a hármas válaszoló is én vagyok!
2018. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Különben is, legalább négy éve nem nézek tévét.
2018. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként szomorú, hogy 42 évesen nem vészes a fáradságot arra, hogy Google-t használj, ha valamit nem tudsz.
2018. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!