Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak olyan nők/lányok, akik...

Vannak olyan nők/lányok, akik ez a fajta humort (lent) értékelni tudják?

Figyelt kérdés
Tehát, szerintem van tipikusan a női, és a férfi humor. Vannak persze hatalmas átfedések, de van egy olyan fajta humor, amit én konkrétan még soha nem hallottam egy nőtől se, hogy kedvelte volna. Nehéz is bemérnem ezt a fajta humort, mert nem is biztos hogy feltétlenül humorérzék kérdése, de megpróbálom átadni: Tehát, arra gondolok, amikor az ember azon szórakozik, hogy valami mennyire rossz már, vagy hogy valaminek mennyire nincs semmi értelme. Arra gondolok, amikor valami "annyira rossz, hogy az már jó". Persze, ennek is vannak árnyalatai, a Budapers TV legendásan szar előadóin szerintem van hogy még a nők is jól szórakoznak, de például én (meg jópár haverom) olyan dolgokon is el tudunk szórakozni, hogy berakunk egy régi, komolykodós filmet, és a túlgesztikulált színészi játékon, monológokon, és beszédstíluson röhögünk. Hangsúlyozom, NEM vígjátékról beszélek, hanem komoly filmről, de mi belemagyarázzuk a humorforrást. Egy másik példa, hogy egy házibuliban, ahol mindenki rakhat be zenét, mi berakunk mondjuk tradícionális ugandai törzsi zenét, ami kábé csak ütős hangszerekből, meg kántálásból áll, és ezen nevetünk. Konkrétan azon szórakozunk, hogy ez mennyire szar zene, és egy házibuliba mennyire nem illik bele, de mi mégis 40-50 percen át ilyet hallgatunk. Azon azon rögöhünk, hogy több másik ember értetlenkedik, hőzöng, hogy milyen zene szól már, mi meg csak full komoly fejjel (elfojtott röhögéssel) állítjuk, hogy de, márpedig ez nagyon is jó zene, és divatos! Egy idő után meg már valóban tetszeni is kezd ez a fajta kántálás. Egy idő után őszíntén szeretni fogjuk azt a zenét, félig azért, mert annyira szar, félig meg azért, mert mégis van valami különleges hatása, hangulata. Ti (nők) hogy vagytok ezzel? Képesek lennétek ilyen szinten túltolni a hülyeséget?

2018. febr. 8. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok én. Bármiből képes vagyok viccet csinálni.
2018. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi

Vannak ilyen lányok

Pl én is

Nagyon sok mindenen tudok röhögni: köztük kinomban is és az ilyen "szar" dolgokon is

2018. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!