Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Mi értelme van ennek?

Kelj fel bimbó! Kelbimbó!Egyél sokat, sokat levágunk a disznótoron és építünk egy tornyot! Kapsz egy birkát sírodra, hogy mindig légy boldog! S az asztal örökké világítani fog neked, mint egy távoli hányás.

Mikor kelbimbót ettem megszólalt a saláta és elmondta azt amit leírtam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kelbimbó, értelem, saláta, beszéd

febr. 14. 22:52  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ne szívjá füvet...

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 23:51 Privát üzenet
Hat, nézd, azt értem, hogy elgurult a gyógyszered, de miért nem keresed meg? Aggasztó az állapotod...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 15. 01:33 Privát üzenet
Azt mondták a hatalmasok, hogy akinek hat alma sok, nem lehet hatalma sok mert ez a hatalmas ok.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 15. 05:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fogalomból nőnek a fogak? Ha igen, akkor milyen almot célszerű használni a gyors növekedéshez?
Mi az élet értelme?
Mi értelme volt régen azoknak a fekete-fehér filmeknek, amiknél nem volt se kép se hang?
Mi ez a I have pen i have apple dolog (PPAP)? Mindenki ezt osztogatja teli van vele minden! Mi ennek az értelme? Vagy jelentése azon kívűl hogy tollal szurkál gyümölcsöket?
Mi az élet értelme? Lenni vagy nem lenni?
Mi értelme van ennek a kérdésnek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu