Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem értem a vicceket a...

Miért nem értem a vicceket a showder klubból?

Figyelt kérdés
Amikor hallgatom annyira nem szoktam nevetni. Nem értem a vicceket? 14/F
2018. febr. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még túl fiatal vagy, nincs elég élettapasztalatod, nem tudsz azonosulni a poénnal, így nem is érted miért vicces amit mondanak.
2018. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplán nem szimpatikus az előadója, nálam is fordult már elő.
2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A humorhoz szükségeltetik intelligencia is.
2018. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én 13 vagyok még is értem a vicceiket
2018. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Miért van humor kategóriában a kérdés?


Amúgy pedig nagy valószínűséggel azért, amit az előző válaszolók már leírtak.

2018. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
85%
Ez nem intelligencia kérdése. Erőltetett sz#r.
2018. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
6# sajnos te is egy eröltetett szar lettél
2018. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Itt egy példa.: 1-2 éve egyik ismerősömmel az iskolában (gimnázium) egy Klára nevű lányon nevettünk.


Azt mondtuk neki, hogy "Tartsd Kordában magad" :D mert Korda Gyurinak a feleségét Klárának hívják és kb arról híres, hogy milyen furán mondja mindig hogy Klárikám stb...


A csupán 1 évvel alattunk járó lány egyátalán nem értette a viccet és azt sem tudta, hogy ki az a Korda György, viszont a haverom és több osztálytársam igen.


1 év ennyit számít...


Most gondolj bele, hogy ha a showder klubban a rendszerváltásról az utána lévő időszakról plusz a szomorú magyar valóságon viccelődnek, akkor azt te nem fogod megérteni.


Én is csak azért értem a régi poénokat 20 évesen mert érdekel a történelem, szüleimmal nagyszüleimmal sokat beszéltem milyen volt az életük plusz egyik régi ismerősömmel folyamatosan komunista memeket küldünk egymásnak.


Meg persze vannak olyan felnőtt poénok, amikről fogalmad sincs :)


Nekem ilyen volt az "arany eső". Nem rég jöttem rá, hogy mit jelent :S (Nem próbáltam)

2018. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért kerek perec kijelenteni, hogy "erőltetett s.z.a.r"... Régen jó kis műsor volt ez, csak sajnos mára ez is ellaposodott.
2018. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!