Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan regisztrálhatnék IWiW-re?

Hogyan regisztrálhatnék IWiW-re?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 19:34
 1/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
Építs időgépet!
2018. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak meghívóval!!!
2018. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van valakinek meghívója?
2018. febr. 25. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Türelem! Annak is eljön majd az ideje. :)
2018. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz végig kell játszanod a Super Mario 2-t. Balra. ;]
2018. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Beatles koncert után, John Lennon autogramm osztása után valamikor.
2018. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem itt már csak Vágási Feri segíthet! Beszállok én is az internetbe, ugyanis haladni kell a korral!
2018. márc. 3. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami késik nem múlik;


iWiW2

Az iWiW2 oldalt május 17-én jegyeztette be a X1 Europe Kft. a www.iwiw2.com címen. Az Index.hu szerint „minden jel szerint egyértelműen egyszerű adatlopásról van szó”. Az Index és a HVG szerint az oldal mögött a Deninet Kft. állt, amelyet a SpamWiki többször is hírbe hozott kéretlen levelek terjesztésével.[58][59][60] Az oldal nyilvános iWiW klubjának bemutatkozószövegét az iWiW Gépház egy figyelmeztető szövegre cserélte, ami értesítette a felhasználók figyelmét, hogy ez „egy adathalász oldal, akik az iWiW márkanevet használva próbálják ellopni felhasználóink e-mail címét és jelszavát”.[61][62] Az oldalt és a hozzá hasonló csaló oldalakat a nevesebb vírusirtók és böngészők már blokkolják.[63]


[link]

2019. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!