Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megvalósítható?

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Vettem egy Tesla model S- autót.

Nincs garázs, így kénytelen vagyok a hidegben is az utcán parkolni vele.

Mivel a nagy hidegek miatt bent is hideg van, így kénytelen lennék a hideg kocsiba ülve indulni. Namost ez sem számomra nem jó, sem a kocsinak. Hideg motorral indulni...

Az előző autóm egy kettes golf volt természetesen a híres hírhedt 1,9Tdi motorral, na annál ezt úgy oldottam meg, h bejártam vele az udvarba, majd mielőtt reggel indultam robotolni, pizsamában kiszaladtam az udvarba beindítani, h jó meleg legyen a kocsi mire indulni kell.

Az ülésfűtést és a kormányfűtést bekapcsolva.

Aztán vettem bele ilyen dieseles webasto állófűtést, így nem kellett kidzsdsszikázni a hideg hajnalban pizsamában, mint ahogy a szomszéd is teszi, mikor szalad ki az 1000- es swiftjéhez.

A teslaval is így teszek amúgy, h kiszaladok és beindítom, h meleget csináljon mire indulni kell.

De ugye ez meríti az elemet, így hát az az ötletem támadt, h szereltetek ebbe is álló fűtést, mint az 1,9 tédéjímbe is volt.

Az lenne a kérdésem, h szerintetek megvalósítható ez ebben a formában?

Tudtok szerelőműhelyt ajánlani, ahol ilyen kocsiba is tudnak beszerelni dieseles állófűtést nem túl drágán?

Aki csinált, v csináltatott ilyent, az írjon legyen szíves!

Ha nincs aki megcsinálja, akkor végső soron megcsinálom én magam, mielőtt eladtam a kettes golfot, kiszereltem belőle a webastó állófűtést, ott van vhol a fészerben, azt beszerelem én magam. Csak akkor vmi tankot is kell beszerelnem, amibe lesz a gázolaj.

De ezt is megoldom, mert van kint a fészerben pont egy simson benzintank, az jó lesz szerintem.

Szerintetek jó ötlet lenne?

A szomszéd tuti irigykedne, h én a meleg teslámba ülök reggel, mikor ő még csak szalad kifele pizsamában beindítani az 1000- es swiftjét.


2018. márc. 4. 14:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem értem, hogy mi a gond? Reggel az öltözködést követően én is beindítom és 20-30 perc múlva, mikor kimegyek már meleg. Ezért én nem fabrikálnék semmit.
2018. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nagyon menő, te vagy az? :)

2- es miért kell jelentegetni, honnan tudod, hogy kamu? Ha az is lenne, akkor is, miért vagy ilyen karót nyelt? Mosolyogj! :)

2018. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert kamu a kérdés!

Olyan fűtés van a Teslában, hogy 5 perc után meztelenül kell beülnöd, ja és mindezt 15-20 méterről bekapcsolod a mobiloddal, ki sem kell menni a házból!

2018. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem tudhatod kamu- e.

Lehet nem olvasta el a kérdező a kezelési útmutatót, vagy nincs neki okostelefonja.

Amúgy meg nem kell csodálkozni, ez a Nagyon Menő gyerek elég kreatív, anélkül is megold mindenféle problémát.

Nekem tetszenek az építős, szerelős kérdései. Nagyon nagyon kreatív a srác. :)

2018. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
36%

Troll!

Mint itt a kérdéseket feltevők 30%-a!

Egyértelmű az első két mondat ellentmondásaiból.

Utólag pedig visszalátogatva mosolyog az előidézett szóváltásokon és bosszankodásokon.

Nyomi vidék lesz ez a webfelület is lassan, mint a retardáltak gyűjtőhelye a Facebook!

2018. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De szépen felcímkézted magad, te előttem szóló!
2018. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Elmondom neked, h nem lennének Trollok ezen az oladalon, unalmas lenne. Sőt, már rég meg is szűnt volna!

A TROll- ok jófejek!

2018. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Feldobtad a napomat, Nagyon Menő!

Köszi! :D

2018. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A kérdés komoly! Frédi fogoly!
2018. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
:D
2018. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!