Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tanarom azt mondja hogy...

A tanarom azt mondja hogy kozepiskolaban 10szer tobbet kell majd tanulnom mint most de 0perc*10=0perc nem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ékezetek?

Délre vándoroltak?

2018. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem csak telon gyorsabban Írok Ékezet nÉlkÜl
2018. márc. 11. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Értem egyébként igazad van. XD Nem kell többet tanulnod! :D
2018. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ezzel a hozzáállással nem jutsz el a középiskolába, akkor nem kell többet tanulnod tényleg ...
2018. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Na jó, hat a szerencsétlen tanárod, túl sokat tételezett fel rólad.
2018. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

(5-os vagyok mert megy az anyag mindenbol de nem szoktam tanulni, mert oran 100%-ban odafigyelek)

de azert a tanar fenyeget h meg fogok bukni :D


es telenor logo:

2018. márc. 12. 06:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg meg fogsz bukni, csak még nem tudjuk, hogy mikor.

Egy ideig még elég lesz az anyag, amit az általánosból viszel.

Közben lehetséges, hogy megjön az eszed.

Ha nem, vagy csak későn - na, akkor lesz az, hogy 1 hét alatt 3 hónap gimnáziumi anyagot kellene megtanulnod, ami szép feladat.

Mert a következő is erre épül, és nem fogod különben érteni, akkor pedig az ötödik egyes után elmegy a kedved az egésztől, tényleg nem tanulsz többet, és szépen megbux.

Amúgy most is tanulsz, ha az órán nem fogod be a füled, szemed. Ezzel az idővel miért nem számoltál?


Ha viszont utána az életben is szeretnél boldogulni, akkor gondolkozz el egy kicsit a célravezető taktikákon.

Egyet érdemes figyelembe venni: a tanárok hajlamosak beskatulyázni. Ha az elején kettes szintet mutatsz, netán Mátyás király lustáját játszod, akkor 4 éven keresztül vért fogsz pisilni, ha négyes szeretnél lenni.

Az meg előfordulhat, hogy ami a te általános iskoládban az ötös szint, az ott a hármas alá.


Én a helyedben ezt a kérdést áttenném a humorból a képzésbe.

2018. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: És ha órán 100%- ban odafigyelsz, az mi? Mert szerintem, tanulás az is, csak nem a "magolós" formája.
2018. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

vicceltem csak persze h tanulni fogok majd csak most otthon nem szoktam cska tortenelmet egy keveset de oran mindent szibte megtudok jegyezni


csaj en otthon tanulok minden nap ugy 10 percet es 4-5 os vagyok es vannak osztalytarsaim akik 2-3 asak pedig orakat tanulnak

2018. márc. 12. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:

A gimnáziumba a jobbak mennek.

Ott nem te leszel a legjobb - hacsak nem kezdesz el komolyan tanulni - hanem valahol a középmezőnyben leszel.

Ott tanulnod kell otthon is, ha az élmezőnybe (ötösök) szeretnél kerülni.

Ha viszont nem kerülsz oda, akkor marad a szakiskola utána.

2018. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!