Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Itt ragadtam kérem segítsenek?

Sziasztok én kolompàr tech androida-vagyok és 6018-ból jöttem vissza a múltba. Az eggyesült vilàgegyetem eggyik kis vàrosàban élek a "marson"

Na szóval úgy kezdődött hogy bementem a sarki 65 km magas kisboltba és vettem eggy "telebetyàr idő telefont" ami sajnos beszippantott es most eggy ősrégi helyen vagyok ahol az emberek még "autó"val közlekednek.

Autó nàlunk màr csak 2000 éves földművészeti múzeumban van.beszéltem az eggyik "8.kerületben" élő emberrel vagy micsodàval.és megkérdeztem tőle hogy hogyan juthatok "vissza a jövőbe" (--- ez valami film neve ? Na mindeggy. Szóval megkérdeztem és ezt vàlaszolta "dik a csorro a ràk a szived te cseléd milyen jövőbe akarszmàn te csorró"

Megpróbàltam lefordítani de nem sikerült,kérem segítsetek lefordítani és segítsetek haza jutni.

Üdvözlettel:kolompàr tech androida

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, lány, iskola, telefon, PC, ház, betegség, gong, drog, Facebook

2018. márc. 21. 17:02  Privát üzenet  

A válaszok
Te már otthon vagy...

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. márc. 21. 18:30 Privát üzenet
Na gyerekek, ezért nem jó inni! :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. márc. 22. 06:46 Privát üzenet

Bocsi a késő válaszért.

Állj fel a wcre és verd be a fejed és ha minden igaz akkor feltalálod az időgépet a "Vissza a jövőbe"-ből amit írtál. (Best film forever 😎) BFF XD

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. márc. 23. 19:31 Privát üzenet
Mielőtt hazamész azt ajánlom tanulj meg írni... -_-' az egyesült az egy 'gy' ugyanúgy az egyik

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. márc. 23. 22:32 Privát üzenet
Tímea1225 nevű felhasználó válasza:

Megadom a címet: Nyírő Gyula OPAI, Lehel út 59-61. Valószínű ott még sortársakkal is találkozol :-)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. márc. 30. 12:24 Privát üzenet
balazs.dani nevű felhasználó válasza:

Gyerekek, azt jól jegyezzétek meg hogy a drog az rossz...

# 6/7Időpont 2018. ápr. 17. 13:58 Privát üzenet
Vegyél egy DeLoreant és gyorsulj fel 88 mérföld / órára! Előtte állítsd be az időáramkört a megfelelő dátumra és töltsd fel a plutóniumtartályt :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. aug. 14. 14:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha külföldön ragadtam segitség?
Mennyi idő után "lehet" szerelmet vallani? És hogyan is? (Tapasztaltak segítsenek! )
A testvérem tegnapelőtt földhöz vágta a cicát és a cica lesántult és még most is húzza a lábát? Magától nem eszik mi nekünk kell etetni kérem segítsenek?
Izrael miért engedi, hogy az oroszok segítsenek a szíreknek a háborúban akik ezzel az Asszad rezsimet segítik?
Estaval jottem az usa-ba, itt ragadtam, tehat mar illegalisnak szamitok, az utlevelem hamarosan lejar, a konzulatuson tudok utlevelet csinaltatni? Van valakinek valami infoja?
Kint ragadtam Düsseldorfban, nem fizettek ki, a lakást 10napon belül el kell hagynom. Nincs pénzem buszra, hogy jussak haza? Valaki tud segíteni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!