Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt ragadtam kérem segítsenek?

Itt ragadtam kérem segítsenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok én kolompàr tech androida-vagyok és 6018-ból jöttem vissza a múltba. Az eggyesült vilàgegyetem eggyik kis vàrosàban élek a "marson"

Na szóval úgy kezdődött hogy bementem a sarki 65 km magas kisboltba és vettem eggy "telebetyàr idő telefont" ami sajnos beszippantott es most eggy ősrégi helyen vagyok ahol az emberek még "autó"val közlekednek.

Autó nàlunk màr csak 2000 éves földművészeti múzeumban van.beszéltem az eggyik "8.kerületben" élő emberrel vagy micsodàval.és megkérdeztem tőle hogy hogyan juthatok "vissza a jövőbe" (--- ez valami film neve ? Na mindeggy. Szóval megkérdeztem és ezt vàlaszolta "dik a csorro a ràk a szived te cseléd milyen jövőbe akarszmàn te csorró"

Megpróbàltam lefordítani de nem sikerült,kérem segítsetek lefordítani és segítsetek haza jutni.


Üdvözlettel:kolompàr tech androida



2018. márc. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Te már otthon vagy...
2018. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na gyerekek, ezért nem jó inni! :D
2018. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a késő válaszért.

Állj fel a wcre és verd be a fejed és ha minden igaz akkor feltalálod az időgépet a "Vissza a jövőbe"-ből amit írtál. (Best film forever 😎) BFF XD

2018. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mielőtt hazamész azt ajánlom tanulj meg írni... -_-' az egyesült az egy 'gy' ugyanúgy az egyik
2018. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tímea1225 válasza:
100%
Megadom a címet: Nyírő Gyula OPAI, Lehel út 59-61. Valószínű ott még sortársakkal is találkozol :-)
2018. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 balazs.dani válasza:
Gyerekek, azt jól jegyezzétek meg hogy a drog az rossz...
2018. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy DeLoreant és gyorsulj fel 88 mérföld / órára! Előtte állítsd be az időáramkört a megfelelő dátumra és töltsd fel a plutóniumtartályt :D
2018. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!