Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez a családi titkok vagy...

Ez a családi titkok vagy valami másik ugyanilyennek melyik részében volt?

Figyelt kérdés

Néha szoktam viccből ilyen telejósdákat meg izaura tv-t meg hasonló baromságokat nézni.Legutóbb a családi titkok,gyanú árnyékában meg mittudomén mi a cÍmüket néztem.Na ugye a tv-ben ment,és elfelejtettem a cÍmét,de számomra túlságosan jó humorforrás volt,és meg akarom mutatni az egyik barátomnak,csak nem találom sehol azt a részt.Egy testvérpár meg egy csaj volt benne,meg persze a szülők.Az elejét sajnos még nem sikerült elkapnom,de onnantól tudom leIrni,hogy a csajnak meg testvér1-nek ugye van egy gyereke.Most jelöljük a két testvér1-nek,és testvér2-nek.A testvér1 eltűnt,ezért a család arra következtet,hogy beleugrott a dunába(wtf).A testvér2 meg összejött a csajjal.A vége az lett,hogy testvér2 elvesztette a gyereket,és a csaj meg az anyuka hazajön,hogy mivan.A briliáns drámai jelenet után hazajött testvér1 a gyerekkel.Aztán meg testvér1 újra összejött a csajjal,és happy end. Testvér1-et azt hiszem Csabának hÍvták,de lehet,hogy baromságot mondok.


Előre is köszi a segÍtséget!!!!!!! :D



2018. ápr. 2. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Youtube-on elég sok rész fent van. Ott keresgélj, lehet már az indexképről megismered.
2018. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú, ez tényleg érdekesen hangzik, szólj ha megtalàlod megnézném én is. 😁
2018. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!