Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki szeretne kapálni?

Ki szeretne kapálni?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas földem Kekszet ültettem bele,azt kéne megkapálni. Napi kifizetés 5000ft-ot ad nekem aki jön.
2018. ápr. 9. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Èn 10-ezret fizetek neked èrte,ès mèg ebèdet is viszek neked ha már kellően elfáradtam a kapálásban,esetleg zabothegyezni nem kell? Abban országos első voltam tavaly..
2018. ápr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van már gyomirtó vegyszer kekszre is. amikor a keksz palánták 3-5 levélben vannak akkor kell kiszórni a vegyszert. ma már senki nem kapál...
2018. ápr. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem kapálnak. Nem olvastad az első kommentet? Benne vagyok az ebéd meg 10000. Ez még belefér.De a kekszet nem ér dézsmálni ám mert az még több pénz. Mindent felszámolók. :-)
2018. ápr. 9. 23:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt a zab, persze jöhetsz az is van. De az napi 15ezer plusz meztelen kell csinálni fejen állva és 2 percenként forogni. Így is jösz?
2018. ápr. 9. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
5000 forintért bármit!
2018. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bármit ez igen ez ám a munkaszerződés ember. Így kell ezt. Hát volna még pár apróság is a házkörül.
2018. ápr. 10. 00:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi munkaszerető akart lenni!
2018. ápr. 10. 00:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor megyek, ha korbáccsal hajtanak, mert mazochista vagyok. Prémiumként a kapanyéllel odasóznak?
2018. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze,minden megoldható. Dolgozó emberekért mindent. Jav meg a kekszért. Azt elfelejtettem írni h minden egyes palántát kapálás után lehelgetni kell és beszélni hozzájuk minimum 3 percig,a korbácsolás csak így megoldható. Minden egyes lehelet egy korbácsolás.
2018. ápr. 10. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!