Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megírtam a Barátok közt Z...

Volt1xkérdés kérdése:

Megírtam a Barátok közt Z történetét lehetnék a rendező? ízelítő a forgatókönyvből lent

Figyelt kérdés
Magdi néni nem halt meg csak Kaitónál eddz h sokkal jobban tudjon takarítani és fel tudja takarítai a csillagharcosok sörösüvegeit szotyijáát és cigicsikkjeit a Mátyás király téren a bonyodalom h a Namekra kell menni a kristály gömbökért és többen is igényt tartanak a 3 kívánságra (tudniilik a Namekon 3-at lehet kívánni) Klaudia fel szeretné éleszteni Ákost és Zoltánt MIklós fel szertné támasztani Tónit Vili bácsi újjá akarja éleszteni Magdinénit mert soma már szupercsillagharcos és várja Vegitát és Nappát akioknek a szemetével már nembír el Vilmos.
2010. jún. 12. 13:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

:D:D


a felét nem értem, de jobban hangzik mint a mostani barátok közt:D

2010. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Én az egészet nem értem, de mindenesetre érdekesebb lenne, mint a mostani barátok közt!
2010. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Értettem kb a háromnegyedét , és jobb mint a mostani bk!! IGEN lehetsz rendező! xD
2010. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Én meg nemsokára ideírom a GT-t.
2010. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
ez jó csak kár hogy nem értem :D 10/10
2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Barátok közt GT:

Miklós újra gyerekké változik. Hogy visszaváltozzon, meg kell keresni a világűrben Zsófi kristálygömbjeit.Miklós, András és Vanda meg is találják a Berényi kft űrhajójával őket, de mikor visszatérnek meg kell küzdeniük a galaktikus börtönből szabadult Zsolttal. Miki összeszedi összes erejét, átváltozik szuper Berényi 4-é (SB4), és legyőzik Zsoltot.

Fél évvel később a terminátor és a robotzsaru egy dimenzióátjárót nyit a pokol és a Föld között, ahonnan átjön a legrosszabbik: Zámbó Jimmy. Új slágerével meg akarja hódítani a Viva Top 40 number one pózicióját. Miklósnak sikerül megálítania, de a küzdelem rengeteg áldozatot követel. Mindenki megutálja a zenét.

Hogy helyrehozzanak mindent, megidézik a nagy sárkányt, de mivel már sokszor volt kapzsi és önérdekű kívánságuk ( például ki legyen a berényi kft vezetője), ezért a médiavilág legrosszabb, legborzasztóbb alakjai tűntek fel: ott volt Győzike, Benkő Dániel, Kiszel Tünde, Gyurcsány Ferenc, és még sokan mások. A Berényiek szuper berényivé változnak és szembeszállnak az ellenséggel. Miklós és Claudia fúzionál (ClaMi) és végső csapásukkal győzedelmeskednek. Az univerzum megmenekül.

Mindenki boldogan él, és hőseik tiszteletére elkezdik megnézni a Barátok közt összes részét az elsőtől kezdve. Itt a vége, fuss el véle.

2010. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Barátok Közt GT nagyonnagy tényleg nekünk kéne rendezni :D
2010. jún. 13. 14:51
 8/36 anonim ***** válasza:
Én megcsinálom a Barátok közt GT képregényét! Csak ehhez kell egy kis idő, hogy tanulmányozzam a mostanit. De megcsinálom!
2010. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
ha tényleg megcsinálod mindenféleképpen tedd fel ide engem érdekel sőt ha gondolod a BK Z licenszét is odaadom neked ha gondolod::D
2010. jún. 13. 16:38
 10/36 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: A Bk.-nak sok szereplője van, kik szerepeljenek benne?
2010. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!