Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van büdösebb a női hónaljszagnál?

Van büdösebb a női hónaljszagnál?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Van, a nőd szájszaga :D legalábbis, amikor az ágyban reggel rám lehet, lefordultam róla... :D
2018. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Van büdösebb, óriási választékban. A dezodorok, amivel megpróbálják eltüntetni a hónalj vagy egyéb szagukat.
2018. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Alapjában véve az ápolatlanság a legnagyobb baj azt gondolom.És ez nem csak ezekre a testrészekre vonatkoznak.
2018. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltál nyilvános női mosdóban, semmit se tudsz a világ borzalmairól...
2018. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14: Mesélj! :)
2018. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Wadmalac ***** válasza:

"#14: Mesélj! :)"

Inkább ne meséljen, volt ismerősöm, aki kempingben dolgozott takarítóként.

2018. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
De jót nevettem :D Egy konzekvenciát is levontam,nekem nem kell b12 vitamin :D Egyébként van büdösebb,a dohányos,ápolatlan alkoholista. Amikor a puhos szag keveredik a pia és büdös cigiszaggal.És a pont az i-n,amikor pluszban egy fokhagymagerezdet tart a szájában és azt lélegzi ki. Pfejj..Na meg a rohadt büdös lábszag.
2018. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Wadmalac ***** válasza:

"Na meg a rohadt büdös lábszag."

Hermetikusan záró munkásbakancs+műszálas zokni+kánikula.

Még az is meghal tőle, akinek nincs is orra.

2018. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Wadmalac! :D :D

Persze sokan nem tehetnek a lábszagról,mert a munkásbakancs tényleg gyilkos,de emlékszem diák koromban volt egy lány,már nagyon jó idők voltak,platform szandálban járt,mögöttem ült. Ahogy kersztbetette a lábát és lóbálta a felül levőt,ringatózva szállt a borzalmas lábszag :) És egy csinibini lány volt...

2018. dec. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Wadmalac ***** válasza:
És még furcsállja valaki, miért volt gyakori maffia kivégzési módszer a lavórba betonozott lábbal folyóba dobás.
2018. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!