Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tengerimalacom 2009 május...

Tengerimalacom 2009 május 15-én született. Mi jellemző rá?

Figyelt kérdés
Fiú tengerimalacomon valahogy nem tudok kiigazodni, mert elvileg ikreknek kellene lennie, mégis egyedül van. Meg néha csak úgy fogja magát és felborítja az itatós tálkáját, ez meg inkább vízöntő tulajdonság, nem? De az sem mellékes, hogy még sosem látott nőt, ezért egyúttal szűz-jellemzői is vannak. Van valakinek tapasztalata ilyen kiismerhetetlen tengerimalaccal vagy csak vele űz tréfát a lámpa körül keringő legyek aktuális állása?
2010. jún. 14. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem terhes.
2010. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
a gazdája nem komp lett!
2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15:51

Pedig komp akart lenni :D

2010. jún. 14. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát... ezt elég nehéz megállapítani, nézőpont kérdése. Mondanám, hogy szűz, de nem az... sajnálatos módon itt csak a Dolák-Saly által felfedezett rinocérosz jegy szülötte lehet :S Vigyázz vele nagyon! A rinocérosz jegyű hörcsögök rendkívül destruktívak - erre csodás példa a kényszeres vizestálka-felborítás is. Ezen kívül vigyáznia kell a krokodilokkal!
2010. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xD Ezt megfogadom, utolsó! :D
2010. jún. 14. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

nevei:


Petőfi Sándor

+

Szendrey Júlia

______________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

2010. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
alkesz naplopó himpellér.
2010. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2009 május 15-én született tengerimalacokra jellemző:

Kifinomult hallás, látás, rendkívüli óvatosság

Jó szem a részletekhez, precizitás

Kedvenc ételei az uborka, és a sárkánynövény

A 2009 május 15-én született tengerimalacoknak mindenképpen a józsef (ha fiú) vagy a babi (ha lány) nevet kell adni, különben örök balszerencse sújtja őket, s gazdáját.

2010.május.15-én éjfélkor balerinaruhába kell öltöztetni, és az órára tenni pár percre.

Semmi képpen ne tartsuk másokkal, hiszen agresszív visekledésmódjuk miatt társaiknak rövid időn belül alig hanem pszichológushoz kell járni, különben elpusztulnak


Forrás: tengerimalac-asztrologia.hu

2010. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Balerina ruha? Ha csak ez kell... Egy kis nemi identitás-zavar még szerintem belefér neki xD
2010. jún. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!