Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Pestieket nem kérdezem, oket...

Pestieket nem kérdezem, oket biztos nem zavarja, de csak engem idegesít Litkai Gergely?

Figyelt kérdés

Folyamatosan a videkiekbol csinal viccet,es Pestet, Pestieket magasztalja..de mar nagyon durván!


Tudom, ne foglalkozzak vele. Ne nézzem,de egy-két adasba belenéztem mert amúgy szeretem őket nézni..de mostanában ezt érzi viccnek..és engem így a comedy club el is vesztett,mint nézőt


2018. máj. 26. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Én sem szerettem soha ezt az unalmas alakot. A hangjától be tudok aludni, a történeteit meg soha nem találtam viccesnek. Nem tudom, miért számít humoristának, mikor egymillió jobb stand-upos van nála. A pestiekről szóló poénjait nem ismerem, de nem is érdekelnek.


Szerintem az egyik legrosszabb humorista, Csenki Attilával, Mogács Dániellel, az összes újonccal és a női "stand-uposokkal" együtt.


Amúgy miért van humor kategóriában a kérdés? Litkai egyáltalán nem vicces. :)

2018. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Legalább nem vagyok ezzel egyedül..


Az utsó mondat jogos.:D

2018. máj. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!