Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok Márton vagy Marci...

Tudtok Márton vagy Marci névre szóvicceket?

Figyelt kérdés
Márton vagy Marci NEM MARCELL

#szóvicc #Márton névre #Marci névre
2018. jún. 3. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Marci morci
2018. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy olyan, hogy cukrászdába ki volt írva; hogy HARCIBURGONYA. :) De amúgy anyám szerint MARCIBURGONYÁNAK szánták; de amúgy ilyen nagybetűvel, kézzel írták, vastag fekete filctollal; és lehet, hogy marciburgonyának szánták, de ott konkrétan harciburgonya volt kiírva. Az elején tényleg M-betűnek szánták, de olyan rondán írta az illető, hogy egyértelműen harciburgonyának nézett ki, semmilyen módon nem lehetett marciburgonyának nézni. Anyám amúgy vett belőle, egyébként büdös volt; de elvileg marcipános; mert anyám már lehet, hogy talán ott mondta, hogy marciburgonya valszeg, és nem harci, és nem volt kifogása, nem tette szóvá hangosan, hogy mégse marcipán van benne. Szóval elvileg marciburgonya volt a sütemény neve:)
2018. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Meg volt egy osztálytársam; akinek X Márton volt a neve; a vezetéknevét most nem írom ki; de a kereszt meg a vezetékneve kicsit hasonlított egyben arra, amikor a vezetékneve után a keresztnevét becézve mondták; hogy Smaci, és akkor ez rajtamaradt; mint név; de egy idő után már -évek múltán el kezdte zavarni, hogy Smacinak hívják, és akkor szólt a többieknek, akik így hívták, így lett ő Maresz. :)
2018. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ma találtuk ki egy barátommal: A halam tegnap még keszeg volt, ma pedig már ton.
2018. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mielőtt megismertem az egyetemen Márton jóbarátomat nem ismertem senkit közelről a névvel és egyáltalán a név becézésén se gondolkodtam. Azt hittem, hogy a Marci csak a Marcellnak a becézése. Valahogy 7 héten keresztül sose becéztem, vagy hallottam becézve a nevét. Aztán a 7. héten mikor az első zh-kat írtuk, sok tanár elkérte a személyi igazolványainkat, hogy ne tudjuk mással megiratni a vizsgáinkat. Az egyik tanárunk (Matematika I.) megjegyezte mindenkinek a nevét, ami elképesztő hiszen több száz embert tanít egy félévben, de ezt akkor még senki sem tudta. A Zh utáni első órán mikor a barátom jelentkezett a tanár úgy szólította fel, hogy Tessék Marci, mondjad! Erre mindenki meglepődött, én meg ráadásul duplán mert nem tudtam eldönteni, hogy becézik így is a Mártont vagy csak rosszul emlékezett a nevére. Elkezdtem gondolkozni, hogy becéztem-e egyáltalán, de nem jutott eszembe semmi, szóval gyorsan óra közben rágoogliztam és tényleg! A Marci a Mártonnak is a becézése! Nagyon megdöbbentem és ezt azóta se mondtam el neki :)
2019. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!