Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha valaki mindig képes újat...

Ha valaki mindig képes újat mutatni, akkor is újat mutatna, ha nem mutat újat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mindig képes vagyok ujjat mutatni, akkor is ujjat mutatok, ha nem a mutatóujjat, hanem pl. a hüvelykujjat.
2018. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Ha egyszer véletlenül nem újat mutat, akkor elveszti a rangját, és ezután már "nem mindig képes újat mutatni"-ként fogunk rá hivatkozni, és teljesen elveszti a hitelességét, lényegében tönkremegy ezzel a rossz húzással a karrierje.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó, én számtalan példát tudnék felsorolni, például irodalom órán, amikor a verselemzés van terítéken, nyilvánvaló, hogy ha azt vesszük, hogy egy árkon, bokron botorkáló migráns felteszi a kérdést, hogy

- Hé paraszt, melyik út viszen itt Budára?- , akkor Toldi a petrencés rúddal nyolc napon túl gyógyuló útmutatást ad legott és automatikusan.

Ezzel semmi újat nem mondtunk egy magyar embernek, de Brüsszel mégis új megvilágításban vizsgálhatja a külpolitikai helyzetet, továbbá Arany költészetébe is sikerül alternatívát csempészni, amit a magyar tanár pillanatnyi hangulata szerint értékel.

Mindebből bárki leszűrheti, hogy a világ legkönnyebb dolga úgy újat mondani, hogy közben semmi újat nem mondunk.

Ha ehhez hozzáveszem, hogy a holnapi naptól kezdve Szaud-Arábia kissé poros útjain ismeretlen színű hajjal (feleslegessé téve így az országban a fodrászatot), fekete göncökből kikukucskáló női úrvezetők tömegei szabadulnak a még gyanútlan muszlimokra, akkor a jövőben kár reménykedni az Iszlám országokban a nők megítélésének javulásában, de az is biztos, hogy a férfi sofőrök számára további imák és fohászok válnak sürgősen szükségessé, ám ez csak nekik lesz új, a világ más tájain ezen senki nem csodálkozna.

Persze az is elterjedt, hogy a jámbor(nak tartott) turbános lakosság fatalizmusából könnyedén elintézi ezt annyival hogy - Allah akbár - , vagy - ahogy Allah akarja.-

Mondtam ezzel valami újat?

Na ugye!

2018. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen ami neked nem új, másnak még lehet az.
2018. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Egy ork ***** válasza:
Hát igen. Ha megszokod, hogy mindig újat mutat, akkor az is új, ha nem, mivel a megszokottól eltér, úgymond "új".
2018. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!