Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell megjavítani?...

Hogyan kell megjavítani? Többi lent

Figyelt kérdés
A speciálisankieresztettcsepegtetőtálcáshidrofortdugatyút hogyan lehet leszerelni a hengerfejjelellátottcsőrlőspropelleről amelyen az elektromos vezetékek geküdnek? Először áramtalanítani kell vagy a figyinget kell le választani a dugyatyú fejröl? És a rőgzítőagyindítócentrálmikrót hogyan kell menetbe tenni? Mi ennek a javítási műveletnek a szakszerű munka folyamata? Valaki le írná részletesen?

2018. jún. 8. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Látom unatkozol. Hát a házi feladat készen van e már?
2018. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dolgozó ember vagyok csak kicsit unatkoztam és kajaszünetben ki írtam a hülyeséget a fejemböl mert ez valahogy le csillapítja a hülyeséget így nem agyalok egésznap baromságokat :)
2018. jún. 8. 19:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom fura ez hogy felnőtt létemre ilyet írok de ez a gyk ne lepődj meg van aki sokkal morbidabb dolgokat ír ki.
2018. jún. 8. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kalapáccsal. Azzal minden javítható...
2018. jún. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a szakszerű munka folyamata kell nem szét verni akarom a kalapáccsal!
2018. jún. 9. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Főleg.
2018. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le kell kötni az Eph-t meg a fi relét a rendszerről, biztosítékot patkolni kell, kismegszakítót áthídalni. Aztán ha ip védett a cucc, akkor ezt megkell szüntetni, utána egy vödör vízzel telibe kell borítani, a szerkezetet, mikor fűstől és sistereg, meg elégnek a vezetékek, akkor lesz tuti, és megvan javítva a szerkezet amit nem tudok kiolvasni. :D Egy villany szerelő soha nem áramtalanít, 2 gyűjtősínt is telibe pisili, mert a 400volt megszexuál, az a tuti. :D Jó munkát bátyja, majd írd le mi lett a végeredmény! :D
2018. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*villanyszerelő
2018. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült megjavítani? :)
2018. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!