Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » De miért? Többi lent! Fontos!

De miért? Többi lent! Fontos!

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a miért miért van? Valamiért vagy valakiért ilyenkor tárgyi vagy személyi megfogalmazást értünk? Valamint az mennyire gáz hogy a barátnőmnek nem fogamzás hanem fogalmazásgátlót adtam és így nem történt semmi mert a szexet férre értette és folyton kekszet akart ráadásul győri édest ami kecskeméten készül? És ha nem lapos a föld mivel magyarázzátok a honda szivikek létezését?? Nem vitatkozni akarok de a honda az eggyik legnagyobb összeesküvés elmélet a világ laposságán!

2018. jún. 18. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2018. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit szedsz? Azonnal állj le vele, vagy adj nekem is! Így tiszta fejjel elég nehéz meglátni a kérdéseid közti összefüggéseket.:D
2018. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elesdét de olyat ami nem szintetikált csak a szavakat magamelé haluzom azokbol rakok össze kérdést ami befojásolja hogy a lapos föld elmélet összefügésben van a barátnőmmel és a vétek honda szivikemmel ami olyan gyors hogyha megyek autópályán el lapul a föld valószínűleg ez lehet hogy a föld lapos mert ha nem lenne honda akkor lehetne bizonyítani hogy göbölyű vagy geoid a föld, a barátnőmnek fogalmazás gátlót adtam a fogamzásgátló helyett és így azt mondta hogy kekszet akar momdom szexet? Nem ő kekszet ráadásul győri édeset amit nem is györben gyártanak mert lehet kapni a kis közértben a sarki kocsma mellet a petőfi sándor utca 17 ben.
2018. jún. 18. 14:31
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdés hogy lehetne ezt a 3 tényt ( lapos föld a hondám és a barátnőm miatt van) bizonyítani de ne ilyet irjatok hogy mit szedek meg menjek orvoshoz mert velem nincs baj én komoly kérdést tettem fel ezt tudom nehéz megérteni ez komoly! Gondolom a szavak sokasága miatt sorolták a humor kategóriába én az ezotériába irtam de ebbe dobta be sorry
2018. jún. 18. 14:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert bizony a föld lapos a NASA kamuzik és jéghegyek veszik körül ezt én 350 km/h felett látom a honda szivikemmel. Meg az is hazugság hogy győri édes mert az bizony nem györven készül semmi köze györhöz. Ezzel is hazudnak nekünk, minden amit iskolába zanultunk hazugság de én összefogtam a barátnőmmel meg a hondámmal és be bizinyítjuk hogy a föld az lapos!!!!
2018. jún. 18. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen igazad van. Most pedig menj, aztán játssz a p*csöddel a porban!
2018. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól van. Rendesen kiszítta a Nap az agyadat, de talán még rendbejössz egyszer.
2018. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtok választ adni befojásolták az agyatok a iskolába! A föld lapos!
2018. jún. 18. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Iligy.
2018. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én agyamba nem "fojásoltak" bele semmit.
2018. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!