Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Neil Armstrong kapott guiness...

Neil Armstrong kapott guiness világrekordot hogy az első ember a holdon?

Figyelt kérdés
A guiness világrekordokban is van olyan hogy az első valami..

#Hold #Neil Armstrong #Guiness világrekord
2018. jún. 18. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ja, ja!

Nekem is járna, mert én bújtam ki elsőnek az anyám hasából.

2018. jún. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem a hasából bújtál ki hanem a méhéből.
2018. jún. 19. 10:55
 3/16 Wadmalac ***** válasza:

Megkapta.

[link]


Shepard már tudtommal nem kapott Guinness díjat (első és eddig egyetlen golfozó a Holdon).

2018. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na és ha a méhéből? akkor már nem vagyok az első, vagy mi?

Na ugye!

Persze, ha a Holdon történt volna, akkor bezzeg mindjárt felkapná a sajtó, hogy így az első, meg úgy, mintha a Földön talán az utolsó lennék és nem is kifelé, hanem mindjárt befelé másznék, meg hogy mit számít az, pedig nekem nagyon is számít, mert a francokat érdekel engem a Meil Armstrong a saját születésemhez képest, amivel kapcsolatban már spermium koromban is nagyobb hatású aranyérem dukálna egy kis Holdraszállásocskánál, mert akkora mezei futást nyertem, mint egy ház, de az bezzeg senkit nem érdekel, max ha a vele kapcsolatos eseményeket az xhamsteren tanulmányozni lehetne, tudományos célból.

Tiltakozom a méltánytalan bánásmód ellen és követelem a világrekord elismerését, amely teljes joggal megillet, hiszen még a legszigorúbb kritériumoknak is eleget tettem!

Az persze mindjárt más helyzet lenne, ha a mutter úgy lőtte volna ki a porontyokat, mint a géppuska és én csak a harmadik tár huszonnyolcadik töltésével láttam volna napvilágot, de erről semmi szín alatt nincs szó és még akkor sem változna a helyzet, ha az Armstrong mindjárt a Marsra, vagy a Tau Ceti valamelyik bolygójának a Holdjára lépett volna, nemdebár?

Ilyen felesleges szőrszálhasogatás meg csak valami másodszülöttől telhet ki, mert mit zavar az téged, vagy honnan tudod, hogy én honnan másztam ki, meg minek, mert talán én mégiscsak jobban tudom ezt a mászás dolgot, meg aztán ha tévednék is, megvan arra is a jogom, mert ki a fene figyelt abban a nagy kavarodásban, hogy hol is van az ember fia, meg csecsemő koromban ugyan honnan tudtam volna, hogy a has valójában egy zümmögő méhecske, ami számomra eleve kétséges feltételezés most is, így érett fejjel is nehezen hihető.

Amúgy meg a válaszod alapján őszintén reménykedek abban, hogy az én kimászásomhoz neked semmi közöd, akkor meg mit oktatsz ki ilyen semmiségek miatt, mintha te pontosan tudtad volna a saját esetedben, a helyzetet és ha most azt állítanád, hogy embrió korodban kented, vágtad a szülészetet, akkor kapásból hiteltelenítem a szavaidat, mert még annak is örülhetsz, hogy nem méhen kívüli volt az a terhesség, amiből nagy keservesen valahogy a világra jöttél, minden idők legfélresikerültebb Holdra szállását is megszégyenítő másodlagossággal.

Jámbor és építő jellegű szavaimat nem hinném, hogy valaha is akceptálnád, de mi várható egy olyan terhességből születettnek, aki még egy vacak kis guiness világrekordra sem aspirál?

Nahátakkor!

2018. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy másztál ki a hasából mint a kis alien?
2018. jún. 19. 16:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan érdekes, hogy a második komolyan vette a kérdésem annak ellenére, hogy a humor kategóriába raktam, nem úgy mint az első.
2018. jún. 19. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Na ugye, pedzed már a témát, mert ugyan miért érdemelne a Sigourney Weaver világrekordot, hiszen őt még harmadjára sem sikerült megzabálni, meg hát a nagyapámnak is volt egy hold földje, amire még a varjak is nemegyszer rászálltak, így az Armstrongféle holdra szállás kétségtelenül renonsz, ezzel szemben egy alien bárki hasából ki tud mászni, igazolva a fentebbi állításom elsődlegességét és fontosságát.

Világos, hogy itt van a kutya elásva, az a harapós dög, amely állandó ugatásával csak megkeserítette a derék földművesek életét, attól függetlenül, hogy mennyi földjük volt, amire akár seregélyek, vagy rigók is rászállhattak, ha kedvük tartotta.

Ha még ehhez a kis getzikék mezei futását is hozzávesszük, akkor nyilvánvaló, hogy sokkal érdemesebb kitüntetéseket is kiszabhatunk, amihez még a portugál válogatott Ronaldó három mesteri gólja sem ér fel, ezt még a ruszkik is elismerik, pedig ők aztán kenik, vágják az űrhajózást, vagy a petesejt rohammal való bevételét, amit fölös számuk is bizonyít.

Ha mégis kevésnek tartod a rekordot, akkor tessék, megtoldom, mert én nem csak az anyám izéjéből (ezt pontosítsd, te pancser, és kimeszelnek a moderátorok) másztam elő elsőnek, de a saját lakásomban elaludtam a brazil meccs ötvenhetedik percében és ez így együtt kétségtelenül annyira egyedi, hogy ezt senki sem csinálta még utánam és nem is fogja, mert ha be akar pofátlankodni a kecómba, kivágom, mint macskát hümhüm, (én ugyan be nem veszem), meg a braziloknak is meg kellene ismételni a meccset, ugye.

Ne vacakoljatok már, légy szi, hát olyan nagy dolog az a hogyishívják rekord, hogy sehogyse tudom kikönyörögni?

2018. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem elég neki, hogy otthagyta a lábnyomát? Ki nem sz*rja le a Guiness-t?
2018. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy érted anyukád hüvelyéből? Ez az ami miatt a moderátorok kimeszelnek? Kivágod mint macskát székletet elhelyezni? Tudod úgy tűnik mégis tudok olyan szavakat használni ami miatt nem meszelnek ki a moderátorok.
2018. jún. 19. 21:19
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze, mindenki tud, de olyat tudsz e, amiért kimeszelnek?

Berezeltél?

Áll a majré?

Nyúlbéla vagy?

2018. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!