Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rézből akarok aranyat csinálni...

Rézből akarok aranyat csinálni. Nemrég elkezdem az alkímia alapjait csak az ólom hiányzik hozzá. Ha valahonnét beszerzek, még akár össze is jöhet?

Figyelt kérdés
...Hol adhatom le az aranyrudakat?
2018. jún. 19. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Higanyból könnyebb, csak 1-2 berendezés kell hozzá és egytrillió dollár/3 deka. Leadható a helyi ékszerésznél 7000 Ft/g áron.
2018. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna....
2018. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet ... szarból akartam de nem jött össze
2018. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, fogd a réz- és az ólomdarabokat, tedd bele hipóba tegyél bele szódabikarbónát és erős ecetet (vagy ha van, sósav is jó). Rázd össze jól az egészet majd hagyd ott egy egy éjszakára. Másnap öntsd le a folyadékot és aranyrögöket fogsz látni.
2018. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

#4

Miért írsz hülyeségeket?

Nem egy éjszakára kell hagyni, hanem kettőre.

És az időzítés nagyon fontos. PONTOSAN 48 ÓRÁRA egy másodpercel se több, se kevesebb. Addig kell hagyni ázni.

Ha akár egy másodpercel is hamarabb veszed ki a rudakat (ekkor már rúd alakja van, sőt, 24 óra elteltével is már rúd alakja van) akkor azonnal szétporlad.

Ha meg ha később veszed ki, akkor szétégeti a kezed. Szó szerint leégeti.

De ha hajszál pontosan 48 órát vársz, akkor jó lesz.

Vehetsz egy atomórát is akár, hogy tutira pontos legyél, megéri.

A zálogot nem ajánlom, én egyenesen az MNB-hez mennék be, ott biztonságosabban tudod eladni. Vagy akár egyenesen részvémyelet is vehetsz rajta, akár MNB-set. De be is fektetheted. Persze ha akarod akkor kifizetik KP-ban is, de én inkább utaltani szoktam.

Én már évek óta csinálom, tudom, hogy miről beszélek!

2018. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeseg az egesz. Inkabb talalj valakit, akinek "arany minden szava" és beszéltesd.
2018. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak az aranyrudakkal kapcsolatban szólok, hogy nálam simán leadhatod, semmibe sem fog neked kerülni.
2018. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
5-ösnek igaza van! Én már hallottam olyanról, aki 48 óránál 1 perccel előbb vette ki, és 7-es busszá változott!
2018. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!