Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan ne tegyek fel kérdéseket?

Hogyan ne tegyek fel kérdéseket?

Figyelt kérdés
Sehogy nem tudok rájönni, hogyan nem lehet ide kérdést feltenni. Csak az ne válaszoljon, aki már nem tett fel ide kérdést, s nem sikerült neki.
2018. jún. 22. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még sehogy nem sikerült soha fel nem tett kérdésre nem elmulasztani a nemlegességet tagadó választ.

Se válaszolni, se kérdezni sem nem szoktam nemse, ebből le kell azt is venni, hogy nem hazudni sem igazat nem mondani sem nem sem sem , se nem.

Ezért aztán nem se kell sem kell se nem nekem erre felelnem mert nem merem neked bele sem nem , sem nem se semerre - jé eszperente...

2018. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy se ne tegyél fölfelé kérdéseket. Sőt, lehetőleg válaszokat se.
2018. jún. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden feltett kèrdès után tegyèl fèlre egy ezrest, amihez nem nyúlhatsz 10 èven belül.

Tuti siker!

2018. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!