Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az ágyam alatt találtam egy...

Az ágyam alatt találtam egy feketelyukat, de nem merem megfogni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fehér neoluxot és fújd le vele. Utána már meg lehet fogni.
2010. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fOGD MEG KESZTYŰBEN , ha a mumus az ez van xD
2010. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

NE! ismétlem NE! nyúlj hozzá !

a feketelyukak latinul blackus holeus veszélyes CIA termékek és a kis afgán, és tálib terroristák elkapására tenyésztették őket.

az hogy az ágyad alatt találtál 1-et nem véletlen.

te tálib vagy ? :D

2010. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Be fog szívni :DDD

Amúgy kipróbálhatod: megfogod a kistesódat vagy s züleidet, odadobod és ha beszívja akkor para van, mert küldik őket guantanámóba :D

2010. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyel a sparban feketelyuk-irtot es fujd le vele (a kemotox mellett van!), aztan ha ugy latod, hogy medoglott, akkor megfoghatod!
2010. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, tálib vagyok.És az a helyzet, hogy megkértem apámat hogy fogja meg a feketelyukat, és én addig elszaladok a spárba venni feketelyuk-írtót meg neoluxot.De EGYIKBŐL SE VOLT!!!MIND2BŐL KIFOGYTAK!! mire hazaértem az apámnak már csak a lába lógott ki az ágy alól és nem válaszol!!!Mit tegyek?SEGÍTSÉG!!!
2010. jún. 17. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogd meg apukad labad es rantsd ki onnan! Ha se feher neolux, se feketelyuk irto, akkor elmehetsz venni egy kisnyulacskat, rola koztudott, hogy vagy ingyombingyom vagy talib, de mindketto jo, es hagyjatok, hogy a fekete lyuk korul ugraljon, akkor eltunik a lyuk, mert megijed! Ha nincs nyulbolt a kozelben, akkor esetleg a fereglyuk-irto is jo, de a neolux es a feketelyuk-irto jobb!!
2010. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rakj elé egy lámpát , és akkor már nem lesz fekete
2010. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogd meg apád lábát, vagy ami megmaradt belőle, aztán rajzolj rá zsírkrétálval szemet szájat meg répaorrot :D
2010. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!