Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan is kellend leszállandan...

Hogyan is kellend leszállandani a villámosmozdonyos vasútijárműkocsiról, ha már meg is érkezentem az én kis fatornyos falucskámba, Bütykösbüdösfalvára, aholis megszült az én jó édes nagyapám?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hej a drága Bütykösbüdösfalva!

Álmaimban éreztem az édes büdösséget, a drága és hatalmas bütyköket az én csodálatos és fatornyos kis falucskámban.

Micsoda mámor ezt megérnem, hogy megérkeztem végre, valahára.

Csakhogy nem egyszerű ám a kászálódás, a nyomakodás, a tülekedés, hiszen hoztam ám vásárfiát a falucska aprajának, nagyjának.

Drága szülőnagyapámnak jóféle vinkót, meg arasznyi makrapipát viszek ám ajándok gyanánt, hogy jókat pökhessék ükigyelme, amint azt szokja ábrándos részegsége közepette, oszt legényesen kejáltya, hogyaszongya:

- Hinnye a kirelejzumát! -

Amely bölcs mondás huncut derűről is árulkodik.

De lám, a jó Bodri egész marha lábszárcsontot kap tőlem, de nem ám csak úgy átabotában, hanem a marhával egyetemben, ami most mankóval settenkedik az útipoggyászom rejtekében, marhára bőgve az örömtől, hogy végre majd hamarosan levegőt is vehet.

A jóságos papunknak Nyuszifüles lányokkal teli magazint viszek, egy egész halommal, mert igencsak megnézi a szemrevaló bögyös menyecskéket, na hiszen ezen aztán legeltetheti kedvére gülü szemeit, még a csipa is kiröppen belőle, főleg április kisasszonytól, akinek a csöcsei egész évre elegendő néznivalót kínálnak.

Rosszcsont Palkónak messze hordó csúzli van a tarsolyomban, a medvénknek állatkerti belépőjegy és a Gazsi cigánynak egy brüsszeli vonatjegy, menekültigazolvánnyal, amely szerint ő homokszexuális iraki üldözött perzsa Afganisztánból, így busás jövő elé nézhet, Soros úr jóakarattyából.

No de fütyörész mán a bakter, jó lenne kászálódni, lökdösődni, tolakodni, nyomakodni, tuszkolódni, veselkedni.

Dejszen, mi lesz így a jó néppel?

Hoppá!

És Zutty!

Meg Platty!

Na szóval így kellend leszállandani a villámosmozdonyos vasútijárműkocsiról, ha már meg is érkezentem az én kis fatornyos falucskámba, Bütykösbüdösfalvára, aholis megszült az én jó édes nagyapám.

2018. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!