Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valami előmászott a fröccsömbő...

Dave.H kérdése:

Valami előmászott a fröccsömből! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy apró nyolclábú teremtmény mászott ki a fehér olasz rizling fele fele arányú fröccsünk kancsójából.

Miután kimászott ránknézett a rengeteg szemével,(sokkban voltunk valaki négy párat valaki akát hatot mond) majd megijedt és hangos pokoli visítás keretében beiszkolt a borospincénkbe, ahova ezután nem mertünk a következő adag fröccsért bemenni. Mit tegyünk/igyunk? Szeretnénk a lényt eltüntetni a pincéből biztonságos úton, de előbb tudnunk kéne mire bukkantunk.



2018. jún. 28. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát csak találgatni tudok, hogy netán százlábú (persze annak elviekben több a lába, mint nyolc), vagy esetleg fülbemászó lehetett. El tudom képzelni a megrázó élményt, én is átéltem már hasonló sokkot. De annyi bizonyos, mint ahogy írtad, előbb iszkolnak el, mint hogy szembe szálljanak velünk. Alig bolygatott pincékben óhatatlan, hogy ott is elszaporodjon az élővilág, akár pókok, rovarok személyében. Mondjuk egy biztos: bármi is volt, a címkékben felsorolt démon, és alakváltók egyike sem lehetett, legfeljebb az emberi képzelet (és félelem) által felnagyítódva ez az élőlény, aki nem akar mást, csak békében élni. Mi pedig nyilván nem vagyunk ezzel boldogok, mert éljen, csak tőlünk minél távolabb.

Hogy mit tehetnétek? Ki kellene takarítani a borospincét, de ezt tökéletesen lehetetlen. Aztán vannak még rovarirtók, de épp a pincében nem tudom mennyire jó, és biztonságos ötlet, ha nincs megfelelő szellőzés. Ezt egy rovarirtó szakember nyilván jobban tudja.

Bár én annyira nem vagyok oda ezekért a rovarirtózásokért, láttam nemegyszer szerencsétlen deformált pókot, akinek nem nőtt ki mind a nyolc lába emiatt (csak félig), pedig én nem rajongok értük, de megértem, hogy az ökoszisztéma részei.

Végül is összefoglalva, nem tudok többet, mint amit ti, szóval talán van aki ebben a témában zseni, majd remélem ő is válaszolni fog.

2018. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Szerintem, túl komolyan vetted ezt a kérdést...
2018. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Igen, mivel szeretek konkrét válaszokat adni, nem valami blőd hülyeséget. Hiszem, hogy aki kérdezi, annak fontos a rendes válasz. Ettől független néha nekem is eszembe jut egy-egy vicces válasz, de nem biztos, hogy a kérdező is értékelné, ha a problémájára megoldást vár, én meg például elhülyéskedném. Ha viccelni akar valaki, írjon a humor kategóriába.
2018. jún. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké, most vettem észre, ez tényleg a humor kategória. Akkor én kérek elnézést. :)

Az egyéb kérdések között ez nem tűnt fel. Sorry. :)

2018. jún. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi alienünk is részeges.
2018. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!