Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnék egy jó szakember...

Hogyan tudnék egy jó szakembert találni? Ti ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy atomerőművet otthonra, de mindenhez nem értek. Kellene egy jó szakember, aki segítene nekem. Ismertek ilyet?
2018. jún. 30. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mészáros Lölő
2018. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván.

Valami értelmes választ várnék.

2018. jún. 30. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ruccanj ki Észak-Koreába, ott érdeklődj.
2018. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Végülis, a kérdésnek megfelelően, ertelmes választ kaptál.
2018. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Személyesen nem, de érdeklődj Putyinnál, vagy Csernobil környékén, úgy tudom, arra sok szakember található.
2018. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fijam. Aki a Humor kategóriában értelmes választ vár, az megérdemli, hogy hangyásnak nézzék.
2018. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Èn tudom! Penny!
2018. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bob the builder
2018. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már találkoztam olyan személyyel, aki csak egy egyszerű tranzisztort akart késziteni . Azt mondta, egyet megvesz az üzletből , szétbontja , megnézi mi van benne , és pontosan olyat csinál. Egyik gyerekkori barátom azt szokta mondani, ˝ Hozott anyagból ürhajó építését vállalom˝ Egy szerényebb gyerek azt mondta,ha valamit megjavit, azt vagy úgy megcsinálja, hogy más ne kelljen dolgozzon utánna, vagy ugy elrontja , hogy senki meg ne javíthassa . De az atomsorompo alatt átbujni egyikük sem akart.
2018. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!