Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Amikor Eddáéknál névsorolvasás...

Amikor Eddáéknál névsorolvasás van, milyen neveket olvasnak fel?

Figyelt kérdés

Őrül, Normális, Félőrült? Kovács Elemér? Egyáltalán milyen névsort akarnak felolvasni, és ha az őrült nincs ott, amikor felolvassák, mi van? Beírják hiányzónak, igazolatlannal? Vagy mi?

Hogy jön oda egyáltalán a névsorolvasás? Iskolában van? Vagy katonáéknál? Hol olvashatnak még névsort és minek?


2018. júl. 3. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Imádom a filozofikus kérdéseket! :D Hol a lájk gomb? XD
2018. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1:

Itt a zöld kéz a "lájk" te kis Arckönymániákus. ^_^

2018. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

Jólvan na, de sajnos a kérdést nem lehet értékelni! :( brühühühü....Amúgy a dalból nem derül ki, hogy milyen névsort szeretnének felolvasni, viszont arra következtethetünk a szövegből, hogy mivel Pataky agyát leszívták az ufók, már nem tud olvasni. A személy, akire ,,őrültként" utal fogja felolvasni helyette a névsort. Esetleg az is lehet, hogy megvakult, és Őrültnek hívják a vakvezető kutyáját, aki majd elugatja neki a névsort. Vagy pedig a névsorolvasás valamilyen fesztivál? Akkor viszont oda fogja elvezetni őt a kutya, s ezért énekli, hogy: ,,Szükségem van rád"

2018. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De csak akkor, amikor megpróbál "Tapitával" összebújni és nem ártani senkinek. Máskülönben biztos tömeggyilkosként járja az utcákat, és lelő mindenkit, de most megpróbál nem ártani senkinek.
2018. júl. 3. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Tömeggyilkosként? :O Úristen!! Akkor róla szól az a rész a Körben, hogy: Éles késsel rám vadásztok, ha megtaláltok, kicsináltok? Kezd összeállni a kép :O Hatalmas összeesküvéssel van dolgunk!
2018. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Névsorolvasás:

Kovács József? - Jelen!

Útszenthidi Kázmér? - Jelen!

Őrült? - ...

Őrült!!? - ...

Na, nincs itt, még egy igazolatlan.

Normális? - Jelen!

Félőrül? - Múlt!

Közepesen őrült? - Jövő!

2018. júl. 3. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Jólvan, akkor csináljunk mi is névsorolvasást, tessék, mindenki olvassa: névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor, névsor,

Most pedig hatás szünet ÁÁÁ ÁÁÁ

2018. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előre jelzem,hogy nem vagyok troll ès nem veszekedni,kötekedni jöttem ide.

Csupàn a vèlemènyem írom le.


Ti vagytok a tökèletes emberek?

Ennyi dilettàns embert!


UFO!

Mèg mindig itt tartotok?

Nem unalmas mèg?

Mièrt nem tartjàtok tiszteletben azt,hogy ki miben hisz?


Alkossatok jobbat mint Pataky Attila!


Hajrà,lehet erőltetni a szürkeàllomànyt.

Ti mit tettetek le az asztalra?

Ne is vàlaszoljatok!

Innen selytem,hogy semmit!


Köszönöm,hogy volt lehetősègem vàlaszt írni.


Egy Edda Művek rajongó.



Isten lètezèsère van bizonyítèk?

Lètezik?

Csak a fejünkben lètezik,de senki nem làtta!

2018. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát, hm, az Edda, zeneileg, meg amúgy erkölcsileg is, hm, hm, nem nagy. Előfordulnak benne jó részek, de háááát... Ezt most azért is mondom, mert nagyon sokféle zeneszámot végigtanulmányoztam, a dallamot, a szólamokat. Rock, klasszikus, techno is volt köztük. A főszólamot lejátszani egy hangszeren, csak úgy, ami lehet ének is. És 100 féle zene közül csak az Edda volt, ami élvezhetetlen lett. Ugyanazok a zenei hangok jöttek egymás után, prímek, nagyon sokszor. Ez zeneileg mi, ha nem értékelhetetlen?

Szóval úgymond nem igazán jellemző a barokkos dallamszerkesztés erre a zenére, ami hozzám viszont nagyon közel áll, és én is ilyen dallamokat írok. Amit zeneileg hoz az Edda, azt én is lazán hozom. Zeneileg nagyon primitív részek vannak a legtöbb Edda számban. Ennél lejjebb egyes acid, hard techno műfajok vannak lejjebb.

Most ne mondd, hogy írsz valami vers-szerűséget, és azt eldalolod úgy, hogy majdnem végig ugyanazt a hangot énekled.

Ami meg a mondanivalóját illeti a zenéjüknek: gyakorlatilag egy szexmániás írta az egészet és csak a dugás az élete, ez jön át a zene szövegén is. Pl. "téged akarlak", ez valahogy annyira rohadtul költői, Petőfi elbújhat mellette.

Ott van az a "kínt" szó, amit olyan szenvedélyesen énekel. Utána annyira oda van csapva a "nem voltál féltékeny soha" zeneileg, mintha valami ec-pec kiszámoló lenne.

Szerintem az Eddáék tudnának zenélni, csak nem volt kedvük, idejük normálisan megírni a dallamokat. 1-2 normális dallamot beletettek mindegyik számukba, azt ismétlik, a szám maradék 70-80%-a zeneileg értékelhetetlen.

A Kör című számuk az egyetlen, ami elejétől a végéig szépen meg van komponálva.

2019. szept. 25. 22:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!