Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor 8 gólt rúgtak a...

Most akkor 8 gólt rúgtak a Franciák?

Figyelt kérdés
Azt láttam, hogy 4-et a "REPLAY" rúgott.
2018. júl. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze! Ő is lett a gólkirály. Lehet övé lesz az aranylabda. Reménykedjünk együtt!
2018. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, REPLAY egy igazi "gólzsák".
2018. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy férfi fociban nők is szerepelnek, mármint Ellen Ripley hadnagy, aki valamilyen idegen ufós izé, azért megy neki minden ilyen jól, mert nem csak gólokat tud rúgni, hanem tojásokat is rakott az újságírók közé, ha jól tudom.

Híres pilóta, több filmet is forgattak róla, meg a gorillák nagy barátja, azokkal is szokott focizni, mert majomügyességgel dekázik.

Rettenetesen ügyes, de szerencsére pártatlan, mert minden csapatnak segített a gólrúgásban, de csak azokat támogatja, akik sikeresek a támadó játékban, mert ő nem híve a passzív, védekező futballnak, hanem csak annak, amit sikerül gólra váltani, de érdekes módon eddig csak a kérdező figyelmét keltette fel, (amiért ezúton kifejezzük hálánkat) ám még az elemzések során sem vetődik fel a neve, remélem legalább főhadnagynak elő fogják léptetni, ennyit megérdemelne.

Hát nem igaz?

2018. júl. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen Franciák?A Fradi volt ott!
2018. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régen, míg nem értettem a focihoz, azt hittem, ha a fehér pólós focista ráesik a zöld fűre, akkor azonnal fradistává válik, de most már azt is tudom, hogy 11-esnél a labda van 11 méteren, nem pedig a focista aki 3 méterrel hátrábbról fut neki.
2018. júl. 18. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!