Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hánykor keljek fel ahhoz,...

Hánykor keljek fel ahhoz, hogy aranyat leljek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 11:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A B-t választom, mert Arany hallgatni, mint a költő, plusz tequilából is mindig ezt iszom, hogy legyen bátorságom reggel fél 5-kor aranyat lelni, de inkább ellenék mint borjú az új kapura.
2018. júl. 22. 23:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem jó válasz, mert a bíró előtt kussolnod kell, sose felejtsd el, hogy konok tagadás egy év, őszinte beismerés hat. Jobban jártál volna, ha bottal ütik a nyomod, de ez már eső után köpönyeg. Késő bánat eb gondolat.

Amúgy ne vesződj ilyen szúrós dolgokkal, mert nincsen kaktusz tövis nélkül, viszont borban az igazság, így jó bor, jó egészség, csak az ügyészt kerüld, ha bort iszol, mert részeg ember megmondja az igazat, de ne szólj szám, nem fáj fejem.

Ha már így megkerültük a kását, edd meg, amit főztél, de tudod ugye, hogy a rest kétszer fárad.

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, ám sok beszédnek sok az alja, tudod, hogy rablóból lesz a legjobb pandúr, főleg ha kinyílik a bicska a zsebedbe, csak vigyázz, bele ne törjön.

Ne táncolj a borotvaélen, inkább törj borsot az orruk alá, kicsit, de erőset.

Minden jó, ha vége jó és jótett helyébe jót várj, de minden jóban van valami rossz és jóból is megárt a sok.

Munka után édes a pihenés.

2018. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól nyomod 69%-os! :)
2018. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 sadykowich válasza:
Tedd a lepedőd alá a Koránt és rendben vagy.
2018. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mézga Krisztina ***** válasza:
100%
😂😂😂Kedves 69%-os! Nálam százszázalékos vagy!😂 Először is: leesett az állam, mert végre vkinek jó a helyesírása. Másodszor: miért nem írsz ezzel a stílussal könyvet? Imádom Rejtőt, persze nem vagy vele egy súlycsoportban, de ugyanúgy könnyesre röhögtem magam. Gratulálok!
2018. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gratula majnem mindenkinek - 5.nek duplán, azóta is sírdogálok a nevetéstől.
2018. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hasonlítok rá, hiszen ő az én nagypapim, a pontos neve Ejtő Jenő, ahogy nekem is.

Az 'R' betű egy szingaléz rövidítés, magyarul annyit tesz, 'Ámulatba!'.

Bizony, őseim között fellelhetők a délceg szingaléz kozák szamojédok, akik nyereg hátán költik el a bölényhúst és nemcsak hátrafelé, hanem az összes égtáj irányába tudtak nyilazni, különösen hónap elején, amikor még bőven futotta a nyílvesszőre.

Mondta is nekem a drága nagypapi:

Hej Jenci, Jenci, ne hülyéskedj annyit, mert piszkosul le fognak a GYK-sok pontozni, örülhetsz az 50 % -nak, az már elismerés, ha azt eléred, de többe ne is reménykedj, mert korai az az átlagnak, túl korán keltél fiacskám, így maximum aranyat lelhetsz, de elismerést azt aligha és tudta az öreg, mitől döglik a légy, mert eltalálta, ahogy hatalmas hírnevétől el is várhatja az ember fia, vagy unokája.

A másik hírneves nagypapám maga volt személyesen a nagy hírű (és gyakran emlegetett) Felbert Zweistein, akinek a nevét és zsenialitását mindenki ismeri a világon és csodálatosan bölcs elméletei közszájon forognak.

Köztudomású róla, hogy áldásos és tudományos tevékenységét monumentális New York-i Institute of Science and Technology félelmetesen magas épületével szemközti bisztróban végezte, mint csapos és filozófiai bölcsessége az élet minden területét felöleli.

Idevágó szentenciát is előkereshetek:

- 'Az aranytalálás lehetősége egyenesen arányos a korai felkeléssel, amely lehetőség valószínűsége sajnos a késői lefekvés vonatkozásában négyzetesen csökken' - és ez mutatja a probléma relatív viszonyát a nehézségekkel, ami a problémakört jellemzi.

Azt sajnos be kell vallanom, hogy hiába mondják, 'az alma nem esik messze a fájától', mert a fák nem nőnek az égig, különösen az én esetemben érvényes ez, így kellő szerénységgel nézve is csak facsemete vagyok dicső elődeim sorában, amit az is bizonyít, hogy egy fia bölényhúst sem ettem még, pláne nem nyereg hátán, meg nyilazni sem próbáltam még a négy égtáj felé, legfeljebb szurkálódni tudok egy kicsit erre, arra, de az nem ugyanaz.

2018. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mézga Krisztina ***** válasza:

😂😂😂

Ja! Fejem alá tettem a Koránt... De elaludtam. Bagoly típus vagyok uis.

Vmit nem értek (én, a kis naiva, ezen az oldalon se...). Mi ez a le- meg felpontozás? Nem mondjátok, hogy a százalékok alapján lesz vkinek a válasza hiteles vagy se?! (Költői kérdés volt.)

Engem ez nem érdekel. A válasz legyen frappáns, és kész. Persze, nem árt, ha okos is.

2018. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!