Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az én világomban mindenki...

Az én világomban mindenki póniló, és nem esznek mást, csak szivárványt meg lepkekakit. A tiédben ez hogy van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én világomban a Metálosoké a hatalom és a reppereket és a techno patkányokat esznek regel, délben és este még repetáznak is ha kell.
2010. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam mindenki farkas(ul néz ki) és aki medve, azt kinyírjuk :D
2010. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem nem nem engedhetem segítsetek meg fogok lepődni ezen mert ez olyan hogy ezt nem lehet megállítani ááá segíts itt vannak el akarnak vinni mind járkálnak körülöttem és felemészt a hangjuk segíts csak együtt sikerülhet de nem már késő mert felém nyúlnak hideg és nyirkos erősek nagyon nem tudok itt maradni húznak magukkal furcsa dolgokat mutatnak kalácsot sütnek a csigaházudvarban félek elégetik nem szeretem a szenet időcsatorna nyílik repülünk a múltba jövőbe előre hátra elmosódnak a koala macik foltjai nem elég tiszták hogy ágyneműk lehessenek a tiszai halászlé halának szemében csillagot látok kimúlni kihúnyni szupernóva lesz belőle beszív magába újra megszületek vízben vagyok megfulladok de van oxigén kihúznak a sötétből fehér kezek táncolnak a testemen tüzet raknak a hajamba lila tehenek repdesnek felettem elengedték őket az afrikai vuvuzela tulajdonos négerek nem tudják felfogni a világnak még nem lesz vége kerítést látok magam előtt nagyra nőtt a gorilla mögötte engem néz és le akarja tépni a fülcimpám de nem hagyom kitekerem a filmet a gépből elég volt az álomból fel akarok ébredni de nem engednek mossák az agyam hipóval esnek neki az álnok manók az ágy alól rojtosra ugrálják a kedvenc szőnyeg rostomon bolhák építenek házat családot nevelnek de jön a porszívó és kicseszem őket az univerzumba ráesnek egy sziklára baktériumok szaporodnak rajt a bőrhámsejtjeim DNS-ével mutálódnak új élet fejlődik négy lábú bolha-ember szörnyeteg kel életre el akar jönni értem a földre önmagammal küzdök és a bolhával nem enged szórakozni folyton csinálnom kell amit mond kacsákat etetek a tóparton lazacháló ch-val írandó jajjj....
2010. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Az én világomban te nem létezel :P
2010. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én világomban minden fekete, emósok, repperek, diszkósok lógnak minden lámpaoszlopon és egész nap metál szól. Pont.
2010. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kb olyan, mint az előző válaszolóé :D
2010. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben mindenki pónit eszik, és lepkét szarik.
2010. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémben minden gonosz (emo, tecktonik"os", töritanárok, Anettka, stb.) pontban délben gumimacivá változik és éjfélig úgy maradnak, aztán átkerülnek egy kínzókamrába, "emberi" testet kapnak, mindneki kap a fejére egy baromi erős fejhallgatót, és azt a számot kell hallgatniuk délig, amit a legjobban utálnak.

Amikor gumimacik, akkor Csiguszok kínozzák őket sokkolóval.

2010. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az én világomban is pónik vannak, héé:D metálos-zombi pónik.
2010. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De sok a metálos... én mondjuk gothrocker vagyok :D
2010. jún. 19. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!