Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudnék beszerezni...

Istenedapénztebirka kérdése:

Honnan tudnék beszerezni merkúriumot?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult lenne elmagyarázni részletesen, egy vimana-t szeretnék építeni. Magyarul egy 5000 éves repülő csészealjat,ehhez lenne szükségem a folyékony mágnesre a merkuriumra. Ezt a technológiát a kormányok sajnos nem hozzák nyilvánosságra de én elhatároztam hogy magam csinálok egyet.

#földönkívüli #UFO #Alien #Vimana #repülő csészealj #elektromágneses hajtómű #csúcstechnológia repülő
2018. júl. 22. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor már ketten vagyunk. Én a titkos német csészealjakból akarok szerezni, mert a lakóautónál sokkal kedvezőbb lenne benne lakni. Bird admirális szerint a víz alatt is közlekedhet, tehát tengeralattjáróként is jó. Meg aztán ingyen energiával üzemel.

De vimána építés is érdekel. Úgyis személyesen akarom megnézni mik azok a piramis félék a Marson. Ahogy a Holdon is körül nézek mi igaz a titkos csészealjaknak köszönhetően oda telepített űrbázisokból. Remélem nem lőnek le a többi UFO-val.

2018. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
El kellhogy szomoritsalak bár lehet nevetni fogtok ezen, az igazság az hogy nincsen mars, sem hold, sem bolygók, mert a föld lapos, a nap es a hold kering felette. A csillagok csak egyfajta fénylő lámpák odafent, hogy elhitessék gömbölyű a föld és hogy ne akarjunk kimenni a antarktiszi jégfalakon túli más világokba. Sosem léteztek űrlények , a csészealjak emberalkotta gepek. Nem nevezem hazugnak ezt a rendszert amiben élünk, csak jó a humorérzéke. Igy viccelődnek a kedves pajeszos bácsik velünk :)
2018. júl. 22. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Mercuriumot talán Mercutio-tól tudnál szerezni, ott árulja Verona főterén.

De el kell keserítselek, mert "Merkúrium" nem létezik.

Vegytan

Elemi fordítási hibák, melyekből rengeteg van.

A csúcsot azonban valamelyik ker. tévén hallottam, a hírszerkesztő az angol mercury-t visszalatinosította (mercurium), és szép magyarosan kivágta: merkúrium. Kár, hogy a Quicksilver, Quecksilber vegyjele a Hydrargyrum-ból származik: Hg, magyar neve meg: higany (a Merkúrt csak vegyületneveiben őrzi, merkuro-, merkuri-). Angol nevét a "mercury"-t pedig a Merkúr bolygóról kapta.


Ezt írod: "a föld lapos, a nap es a hold kering felette". Egy lapos tárgy "felett" hogyan lehet keringeni? Lehet optikai csalódás áldozata vagyok? Mert ha egy lapos tárgy felett kering a Nap, akkor az hol Keleten, hol meg Nyugaton kel.

2018. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban higanynak hívják magyarul. Ezernyi videó bizonyitja hogy A föld lapos. A vízen a hajó árboca csak ugy látszik mintha eltűnne, az un. Tükörvonal jelenség miatt. Sajnálom ha reged ilyen könnyű átverni még miután szoltak is neked
2018. júl. 22. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

A merkurium egy hasadó anyag egyik terméke, a Merkeliumé, szokta is mondani Angela Merkel Eu csúcstalálkozók alatt, hogy hasogat a feje, ilyenkor sokat lehet a környezetében találni, mer elkúrta a migrációt, ezt már mindenki tudja. Ez a mer kurium titka, semmi egyéb.


Nálunk régen szoktak csészealjak repkedni, meg tányérok is. de már elváltam, az exnejem ebben a szakértő, ha akarod felkeresheted.

A Föld persze elég lapos, máshol ugye meg hegyes, vagy sivatagos, de a széle az gömbölyödik, hogy ne legyen olyan unalmasan egyforma, akárcsak egy női cici, mert az is lehet lapos is, meg gömbölyű, sőt hegyes is, mondjuk sivatagos az talán nem, de ki tudja még nem láttam mindet, ahogy a Föld minden táját sem, így erről sem mondhatunk általános véleményt.

Azt kijelenthetem, hogy van ahol egyenesen homorú, szóval ezek a teóriák gyenge lábakon állnak, mint a kamatláb, mer azt is elkúrta a Nemzeti Bank, meg a Nemzetközi valuta alap, vagy a brüsszeli hogyishívjákok.

Különben még olyan szélről sem hallottam, hogy Brü, de hát nem mindenki polihisztor, elég az hozzá, hogy ha már itt tartunk, tényleg jó lenne valami új repülőtechnika, mert szegény migránsokat mégse páros lábbal küldjük már a Föld körüli pályára, vagy legalább is olyan kezdősebességgel nem kellene útjukra indítani, hogy Afrikában landoljanak, sokkal kíméletesebb, ha repülő csészealjakat, vagy tányérokat vagdosnánk hozzájuk, így maguktól is kivándorolnának a hazájukba vissza a bevándorlók, mert ugye ha már itt vannak, akkor innen vándorolnának be oda, ahonnan ide kivándoroltak, és mint az ENSZ kifejtette, joguk van innen bevándorolni haza.

Ehhez minden segítséget meg kell adnunk, akár páros, vagy páratlan lábbal is, mert ugye kétszer ad, aki gyorsan ad, így a legjobb, ha gyorsan és kétszer kapnak tőlünk valamit, hogy meg ne sántuljanak.

Sajnos az idevonatkozó hatályos jogszabályok kimondják, hogy merkúriumot magánszemély nem birtokolhat, mer elkúrni csak hivatalos politikai, vagy közszférában tevékenykedőknek szabad.

2018. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kommentedről A kétfarkú kutya párt beszédei jutottak az eszembe:)
2018. júl. 23. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kérdésedről és a saját kommentjeidről egy kérdés jutott eszembe. Elmebaj vagy autizmus?
2018. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Szabadkőművesség rám ilyen hatással van
2018. júl. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!