Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetek Bűvész, aki olvas az...

Lehetek Bűvész, aki olvas az emberek gondolataiban?

Figyelt kérdés

Gondolj egy európai "D" betűvel kezdődő országra! Ne írj sehova semmit, mert akkor megtudhatom. Esetleg egy cetlire, ha nehezen esik megjegyezni, de csak egy kis papírra, hogy ne lássam. Kész vagy? Gondolj egy színre, ami ennek az országnak a harmadik betűjével kezdődik! Megvan? Gondolj egy ragadozó állatra (ne fajra), ami a színnek a harmadik betűjével kezdődik! Ha kész vagy, akkor gondolj erősen ezekre a szavak, ha cetlire írtál, onnan jegyezd meg, és tépd szét a cetlit! Megpróbálom kitalálni a három szót! A gondolataidat felteszem egy másik oldalra, hogy ne láthassa senki. De ha el is olvasná valaki, akkor is értelmetlen lenne neki az egész. Erre a linkre kattintva megnézheted a gondolataidat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__569561-..

Ezen az oldalon a második válasz.


Ezek után elmehetek bűvésznek?


2010. jún. 18. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyes. Csak igy tovabb.
2010. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ismerem, nem nagy szám...
2010. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemotm a rája ragadozó e sztem igen, arra gondoltam szal ezt benyelted :P xD Am meg rohadt nehéz így összedobni vmit -.- kb olyan szintű mintha modnaám hogy gondolj egy országra ami m-el kezdődik, benne vagy az hogy ország és piros fehér zöld a zászlaja. Magyarország huu király vagyok kitaláltam-.-
2010. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, először mindenkinek a róka jut eszébe. De sajnos sok ragadozó állat kezdődik r-rel, úgyhogy én kerestem egy másikat a róka helyett, csak hogy ne jöjjön be neked. Szóval Dánia, narancs, rozsomák.
2010. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dánia az egyetlen európai ország, ami D-vel kezdődik.

Annak a 3. betűje az N.

A narancssárga az egyetlen szín, ami N-nel kezdődik.

Annak a 3. betűje az R.

És, ha azt mondtad volna, hogy szárazföldi, emlős állat, akkor mindenki a rókára gondolt volna, mert az az egyetlen szárazföldi, emlős állat, ami R-rel kezdődik.


Szóval ilyen olcsó trükkökkel nem mehetsz el bűvésznek, amit különben is csak azért írtál oda, hogy elsütsd ezt a lejárt poént, már boccs... -,-"

2010. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a rozsomákosnak is igaza van!
2010. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja. Fogadjunk, ezt kitalálom:


Gondoljatok egy állatra, amely a ragadozók rendjén belül a kutyafélék családjába tartozik, mérete a kis, illetve közepes termetű kutyákéhoz hasonló, de azoknál karcsúbb, nyúlánkabb, koponyája hosszabb, arcorra hegyesebb a kutyákénál, a füle nagy, farka hosszú és bozontos, pupillája függőlegesen megnyúlt elliptikus, a nőstényeknek általában hat emlője van, az északi féltekén szinte mindenfelé előfordul, Afrikában csak a kontinens északi partvidékén, Ausztráliába betelepítették, és a róka.

2010. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És mi lesz a jövőmbe? :)
2010. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
hahaha elrontottad, mivel én a rénszarvasra gondoltam...
2010. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

előzőnek : "...ragadozó állatra..."


Hmm rénszaras megtámad és megesz? -.-

2010. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!