Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek a Kolompár Adolf...

Szerintetek a Kolompár Adolf vagy a Kolompár Amadeusz név hangzik jobban?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Hahahahaha😂😂😂😂 ez annyira vicces😂😂



Ja nem😒😒 csicska vagy.

2018. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kolompar leonidasz a beszt
2018. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
amelyiket le tudja írni majd a Kolompár!
2018. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baja az embereknek a cigányokkal?
2018. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

könnyebb felsorolni, hogy mi nem baj!

2018. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

5-ös vagyok.

Félig cigány vagyok. Nem is ismersz. Akkor most velem is bajod van? Azt se tudod, ki vagyok. xdd

Nem kell ahhoz cigánynak lenni, hogy valaki egy érzéketlen bunkó legyen. Marhára nem nemzetiségfüggő és nem etnikumfüggő, hogy ki milyen neveltetést kapott és ki milyen ember. Most kezdem a második évemet a gimiben, de egy év alatt sikerült megtapasztalnom egyedüli romaként az osztályban, hogy a magyar nemzetiségű emberek közt is rengeteg szociopata bunkó ember van. Ha esetleg olyan cigány emberekkel találkoztál, akik nem viselkedtek normálisan, az nem azért volt, mert ebbe az etnikumba tartoznak, hanem mert nem kaptak megfelelő neveltetést.

2018. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

#7

nézd meg, hogy a magyarok között hányan lopnak, ölnek, verekednek, hányan vannak sitten! az a legnagyobb gond veletek hogy a ti valagatokat jobban őrzi ez a "magyar" kormány! ja, és hány ország fogad be titeket? hm? mindenhonnan el vagytok már zavarva! na vajon miért? inkább örüljetek, hogy ki vagytok nyalva segéllyel meg ingyen házzal de nektek ez sem elég!

2018. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Úgy ítélkezel, hogy azt se tudod, ki vagyok. XDDD

Elárulom, hogy mi a saját házunkban élünk, semmi segélyt nem kapunk. A cigányok között is rengeteg értékes ember van.

2018. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
egyet mondj!
2018. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
2018. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!