Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki tud mondani egy jó viccet?

Valaki tud mondani egy jó viccet?

Figyelt kérdés
Mondj egy jó viccet, és én pontozom azt. Aki eléri a 10 pontot, az jutalmat kap. Sok sikert.
2010. jún. 19. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
48%

Az utolsó tanítási napon a gyerekek ajándékot visznek a tanító néninek.

A virágboltos fia egy csokrot hoz, a cukrász kislánya egy tortát, majd az italboltos kisfia egy nagy dobozt, szépen csomagolva.

A tanító néni megemeli, és látja, hogy valami szivárog belőle. Viccesen megkóstol egy cseppet, és megkérdi:

- Bor?

- Nem - feleli a fiú.

Újabb cseppet kóstol a tanító néni.

- Pezsgő?

- Nem.

- Szabad a gazda! - mondja a tanító - Feladom; mi ez?

- Kiskutya...

2010. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
68%

Ez inkább történet:


Srác hazamegy tök szétcsapva. Másnap reggel felkel, kimegy a konyhába. Az apja odaül mellé: - Tudod fiam, azt már megszoktam, hogy beállva jársz haza. Nem szóltam semmit amikor tegnap éjszaka lek_rváztad az anyádat. Amikor szétverted a szobádat azt mondtam a te dolgod. De amikor a szoba közepére sz_rtál, és a sz_rt teletűzdelted fültisztító pálcikákkal, majd közölted, hogy "Süni mától nálunk lakik!" ..Na az már nekem is sok volt.


:DD

2010. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer, amikor már egy fiú és egy lány régóta jártak, a lány egyszer csak megszólallt egy kellemes délutánt követően:

- Ha holnap eljössz hozzánk vacsorára, akkor oda adom neked a szüzességem még holnap este.

A srác ennek megörül, és természetesen rábólint a dologra. Még aznap este, miutánt a lányt hazakísérte elmegy a patikába, vesz óvszert és elmondat a patikussal mindent amit tudni kell a szexről és egyebekről.

Másnap amikor a fiú megérkezik és a lány behívja, a szülők már az asztalnál ülnek. Amikor a fiú leül és körülnéz, megszólal, hogy hadd mondja ő az asztali áldást, így is történik.

A srác nagyon sokáig imádkozik lehajtott fejjel, majd amikor már 20 perce csönd van, a lány halkan odasúg valamit:

- Nem is sejtettem, hogy ilyen vallásos vagy.

Rögtön hangzik a válasz:

- Én sem sejtettem, hogy az apád patikus...

2010. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
48%

Mi az piros és fetreng a hóban?



Tökön rúgott mikulás!

2010. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
14%
jó vicc. tessék mondtam egy jó viccet várom a jutalmat 14/L :D
2010. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
87%

Két paradicsom sétál az út szélén. Az egyiket elüti egy autó, mire megszólal a másik:

-Gyere Lecsó! Menjünk tovább!

2010. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai, francia és a román pilóták mindegyike nagyon büszke arra, hogy kapásból felismeri anyarepülőterét.

Amerika felett repülnek, kinyúl az ablakon az amerikai:

- Ez a New York-i Kennedy repülőtér lesz!

- Honnan tudod? - kérdezik a többiek.

- Megérintettem a Szabadság szobor tetejét.

Később kinyúl a francia:

- Ez a Párizsi Orly Aeroport lesz!

- Honnan tudod?

- Megérintettem az Eiffel-torony tetejét.

Repülnek tovább, kinyúl a román, majd megszólal:

- Ez a Romániai repülőtér lesz!

- Hát ezt meg honnan tudod?

- Ellopták az órámat.

2010. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

10:08 10/4

10:14 10/1

10:17 10/6

10:37 10/5

10:42 10/7

10:43 10/9

10:44 (első) 10/6

10:44 10/3

10:47 10/4

11:20 10/6

11:25 10/7

12:14 10/1

21:36 10/2

21:38 10/5


Könnyebítek:

Aki 7 pontnál többet képes elérni elsőnek, az megkapja a nyereményt. Annyit megsúgok, több ajándék lesz, amiből te választhatod, ki mit akarsz letölteni. Sok sikert!

2010. jún. 24. 08:04
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

A férj virraszt a haldokló felesége mellett. Egyszer csak megszólal az asszony:

- Józsi, valamit el kell mondanom.

- Cssst, ne pazarold az erődet beszédre - csitítja a férj.

- De Józsi, nem halhatok meg úgy, hogy nem mondtam el neked az igazat. Megcsaltalak, többször is. Lefeküdtem a bátyáddal, az apáddal és a legjobb barátoddal.

- Cssst, ne fáraszd magad, kedvesem. Megbocsátok neked. De én már ezt korábban is tudtam, mit gondolsz, miért mérgeztelek meg?

2010. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszív kismalac beszorul a kamionjával a híd alá.Arra magy a rendőr és mosolyogva kérdi:Mi van malacka beszorultunk-beszorultunk?

-

-...NEM VAZZEG!HIDAT SZÁLLÍTOK!

2010. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!