Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Köztudott, hogy az alumíniumsó...

Köztudott, hogy az alumíniumsó tartalmú dezodorok/stiftek károsak, mert az alumínium lerakódik a szervezetben. Mikor alakulok át?

Figyelt kérdés
Én kb 20 éve használom a piros (Terry Crews ordibálós reklámjával hirdetett) terméket. Szerintetek mikor esedékes, hogy terminátorrá váljak? De Transformers, vagy Ironman is jó lenne. Valójában, Bádogemberen kívül bármi jöhet. Mit gondoltok? Csak komoly válaszokat kérek! :)

#alumínium #stift #Terminátor #Transformers #átalakulás #Ironman #terrycrews #nekiissikerült #lézerszemetszeretnék
2018. júl. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már holnap reggelre. Szerintem menjél aludni. :)
2018. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de majd szóljál. Feltetlenül szeretném latni az első alumíniumterminátort. Aztán irány valamelyik színesfém- telep!
2018. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült???
2019. aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom, tényleg nagyon érdekel. :)
2019. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!