Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megcsipolt egy pók! És attól...

Megcsipolt egy pók! És attól tartok, hogy pókember leszek azaz póknő. Érzem a hatását a csípésének. Jobban hallok még a sunyi kis fingokat is meghallom amiket eddig nem. Mi történik velem?

Figyelt kérdés
A pók ilyen izés volt tudjátok mint a vizipok csodapokbol a pok na olyasmi volt..oszt jott felem en meg gyors karates mozdulattal amit még dzseki csentol tanultam(innen is koszonom szepen neki) leutottem és még sikitottam is hozzá mint brúsz lí! Aztan betekertem egy zokniba ami mar lyukas volt es kidobtam a kukaba renelem nem ebred fel tobbé mert ugy megverem h beszarik..Szerintetek valami bajom lesz ettol a csipestol?
2018. aug. 2. 00:53
 1/5 Mikasa Jaeger válasza:
84%
Látom unatkoztál...
2018. aug. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát..az eszed ennél jobban már nem fog elmenni, ahogyan a humorod se talál meg.
2018. aug. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Szerintetek valami bajom lesz ettől a csípéstől?" Ennel is nagyobb bajod? Az kizárt.
2018. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez van, ami megcsipolhat, az meg is csipol.Legközelebb ilyenkor azonnal csipold meg te is. Kölcsön megcsipolás visszajár.
2018. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te a Pauk Asszony leszel.Mindennap főzöl Pókembernek miután visszajött a bűnüldözésből ;)
2018. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!