Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért adott erre a feleletre...

Turrican kérdése:

Miért adott erre a feleletre egyest a tanár?

Figyelt kérdés

Amikor feleltetett a tanár biológiából, és megkérdezte, hogy mivel szaporodik az erdei csiperke, azt válaszoltam neki: "A google a barátod." És erre egyest adott.


Mi volt a baj? Lehet hogy a tegező hangnem?


2018. aug. 19. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy megjeleníted a neved, bárki meg tudja nézni hogy hány tucat kamukérdést írtál már ki. Legalább a Humor-ba tennéd...
2018. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért kaptál egyest mert nem tudtad kiguglizni...
2018. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam ki guglizni? A tanár kérdezte, nem én. :O
2018. aug. 19. 11:51
 4/13 anonim válasza:
100%
Agusztus 19.én te feleltél? 😯 az igen,hülyegyerek...
2018. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez még régebbi story.


Egyébként nyári iskoláról még nem hallottál?

2018. aug. 19. 12:31
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt hívják hazugságspirálnak, mikor kamuzol valamit ami nyilvánvalóan nem igaz, de ahelyett hogy felvállalnád hogy a poén kedvéért írtad ki a kamukérdést, még tovább süllyedsz és egy újabb hazugsággal magyarázod. Szánalmas vagy.
2018. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én kulturáltan írogatok és nem minősítelek (minősíted magadat eléggé a hozzászólásaiddal).


Amit meg írtam, azt tök komolyan kérdeztem, de valahogy nem szállingóznak rá értelmes érdemi válaszok.

2018. aug. 19. 13:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért válaszoltam a tanárnak hogy a google a barátja, mert ez a szokás, hogy ha valakitől bármit is megkérdeznek. Legalább is mindenhol ezt látom/hallom, és múltkor a szomszéd 9 éves kislány is megkérdezte az anyukáját, hogy miért édes a sóska, és anyuci is ezt mondta neki, hogy a google a barátja.
2018. aug. 19. 13:16
 9/13 anonim válasza:
100%
Ha tényleg komolyan gondolod, akkor azért kaptál egyest, mert nem arra volt kíváncsi, hogy a google tudja-e a választ. A te tudásodra volt kíváncsi. Mellesleg elég bunkó dolog egy tanárnak ilyet beszólni. Lehet, hogy vicces volt akkor. De saját magadat minősítetted a válaszoddal.
2018. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy ilyenkor ezt szokás mondani. De ezt már egy hozzászólással feljebb leírtam:


"A kérdező kommentje:


Azért válaszoltam a tanárnak hogy a google a barátja, mert ez a szokás, hogy ha valakitől bármit is megkérdeznek. Legalább is mindenhol ezt látom/hallom, és múltkor a szomszéd 9 éves kislány is megkérdezte az anyukáját, hogy miért édes a sóska, és anyuci is ezt mondta neki, hogy a google a barátja."

2018. aug. 19. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!