Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben mi a vicc? 4 idős...

Ebben mi a vicc? 4 idős golfjátékos beszélget játék közben.

Figyelt kérdés

4 idős golfjátékos beszélget játék közben. Mondja az első:

- Hát bizony, mi sem leszünk fiatalabbak! Ezek a dombok az évek múlásával egyre magasabbnak tűnnek!

- Erre a másik : - És a lyukak is egyre távolabbinak tűnnek!

- És a tavacskák is egyre nagyobbnak tűnnek az évek múlásával! - mondja a harmadik.

Ekkor közbeszól a 4.:

- Mit panaszkodtok? Inkább örüljetek, hogy még a fű innenső oldalán vagyunk!



2018. szept. 12. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán vicc(es). A poén az, hogy a fő túlsó oldala az, amikor már el vannak temetve, mert a föld alatt vannak.
2018. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaaa, áhá! Azt hittem, azért látják távolinak, mert a domb túloldalán vannak, és a másik oldalon van a golfpálya, és hogy azt hiszik, csak azért látják olyan messzinek, mert öregek, és már nem olyanok az érzékszerveik.

És lehet, h a füves domb (amiről lehet, hogy egyikük(4.) azt hiszi, az csak olyan hosszúra nőtt fű, pedig domb) --ide már nem tudom ,mit akartam írni ennek a mondatnak a végére.

És akkor a 4. társuk nem tudja, hogy meg kell kerülni a dombot, azt hiszi, hogy az van közelebb a golfpályához, ahol ők állnak, mert már olyan öreg,és összekeveri.

2018. szept. 12. 20:22
 3/3 A kérdező kommentje:
*Ja és ment a zöld
2018. szept. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!