Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tyúktojás hosszanti kerületé...

A tyúktojás hosszanti kerületét hogyan kell kiszámolni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy keresztbe a 2*r*pi képlettel számoljuk.


Hosszában esetleg rh+rr * pipi ?


rh=hosszabbik rádiusz

rr=rövidebbik rádiusz

pipi= mivel csirkéről van szó gondolom a "pi" nem elegendő.



2018. szept. 17. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy a szűz fiúk vizeletében megfőzött tyúktojás ínyencségnek számít Kínában? ^_^
2018. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es számítása hibás. A "pipi" jogos, de négyzetre kell emelni, mert mert engedélyt kell kérni a tyúkanyótól, hogy lemérd a tojást egy zsinórral körbekerítve, és annak hosszát a vonalzóval megmérve. Nem teljesen pontos, ez egy gyakorlati, közelítő érték.
2018. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én csak a pizza térfogatát tudom, ha 'a' a magassága, 'z' pedig a sugara.
2018. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3-as válasz is hibás, mert éhes lettem. Meg bizonytalan, hogy melyik volt előbb, a pizza, vagy a tojás?
2018. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hmmm....

Elgondolkodtam , hogy a pizza kerületét forintban mérik e ?

Ha 2000 Ft-ba kerül a pizza, akkor 2000 Ft a kerülete nem ? Mert annyiba került.

2018. szept. 17. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Felbert Einstein szerint, aki a téma kiváló szakértője és nemzetközi tekintélye megkérdőjelezhetetlen véleményében és hazánkban is közismert és népszerű, hiszen áldásos tevékenységét a Budapesti Műszaki Egyetem patinás épülete melletti lángossütőben fejti ki, ezzel kapcsolatban adott elemzése:


Amennyiben a tojás nagyobbik kerülete relatívan aránylik a a pizzák forintosítható átmérőjéhez, akkor a tojás és a tyúk paradoxonnak a reciproka érvényes, nevezetesen a kérdés úgy módosul, hogy melyik volt később(!), amelynek megválaszolása roppant egyszerű, hiszen már előzőleg az kiderült, hogy melyik volt előbb.

Ebből kiindulva és feltételezve, hogy a pizzafák nem nőnek az égig, továbbra is érvényes az a nagyon speciális relativitás elmélet, hogy m*c/ZZZZ, vagyis em szer cé a négy Zeten, ahol is az em a tojás, vagy a pizza tömege, a cé az pedig a fénysebesség, amivel a tyúk kitojja, vagy a kukta kisüti a pizzát, a négy darab Zet pedig csak dísznek van ott, mert olyan szépen néz ki és ez szerintem cáfolhatatlan bizonyítás, amiben a relatív szubjektum megnyilvánul.

Mivel így ha valaki cáfolná a tételt, azzal kényegében bizonyítja, mert ha neki nem tetszik, akkor a relatívság ellen már panasza senkinek sem lehet.

(A tétel magyarázatában zárójelben szerepel, hogy a megalkotója a zseniális gondolat közepette elszenderedett és ennek állít emléket a négy ZZZZ betű)

2018. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatos sajtóhiba történt, a nagy hírű Felbert Zweisteinről volt természetesen szó, elnézést.
2018. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Baszky 6-os....

Mire kétszer elolvastam amit írtál, teljesen elfelejtettem, hogy mit is kérdeztem.

:D

2018. szept. 18. 02:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez csak természetes, magam is így voltam vele, amikor elkezdtem írni, sejtelmem sem volt róla, hogy hová fogok kilyukadni.

Na de talán tudta e Kolumbusz, hogy merre van Amerika?

Világos, hogy hiába könyörögnének térden állva véget nem érő zokogás közepette a mesterszakácsok a receptért a mindenből egy kicsit bele leves megalkotása után, mert azt utólag is képtelenség rekonstruálni, csak a legmagasabb fogú művészi ihletettség állapotában lehet elkövetni.

Bizony, ilyen a világ, mert ha nem ilyen lenne, akkor pont az ellenkezőjét várhatnánk, jelen esetben a tojás a másik irányban lenne ovális, amint már a jelzett hírneves tudós, Felbert Zweistein kiegészítette Kepler törvényeit:

A tyúkok által preferált mértani formula az ellipszoidról tojásdadra változik abban az esetben, ha a táplálékuk között sem logarléc, sem kalkulátor nem szerepel, hiszen ennek hiányában szegény tyúkok egyszerűen képtelenek kiszámolni a szükséges paramétereket, amely tétel szemléletesen mutatja, hogy vannak még tennivalók az állattenyésztés területén.

2018. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Micsoda retardált társaság....

Az ember hiába ír meg egy normális kérdést....

:D

2018. szept. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!