Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet e a kislányom keresztnev...

Lehet e a kislányom keresztneve Szökőnap?

Figyelt kérdés
Négy évente benne van ez a név a naptárban, és a Szöki becézés is aranyos.

#szökőnap #Szöki
2018. nov. 7. 09:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
A humor kategória lentebb van.
2018. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Hány órakor született? Mert ha délelőtt 10 akkor lehetne Uzsonna és az Uzsi becézés is nagyon aranyos. Vagy ha délben akkor Ebédke.
2018. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, trollokat nem kérek. Köszi!
2018. nov. 7. 10:04
 4/25 anonim válasza:
Ha szivatni akarod egész életére, akkor nyugodtan. Komolyan mondom.
2018. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az a probléma hogy a trollokban több komolyság van mint benned ha komolyan ilyen idióta nevet akarsz adni szerencsétlen kislánynak akinek még csak beleszólása sincs a dologba. Nem értem mi sok ember problémája az olyan nevekkel mint például a Barbara és az ehhez hasonló egyszerű de szép nevekkel. Ha azt akarod hogy legyen mivel csesztetni az iskolában a lányodat nyugodtan csináld csak, végül is nem te iszod meg a levét...
2018. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akkor azt mutasd meg, melyik napra esik Ebédke és Uzsonna nap! Mert a Szökőnap név tényleg ott van a naptárban. Nézd csak:

[link]


Nem szivatásból akarom adni neki ezt a nevet, hanem mert különleges név (mint ő maga), és ez benne van a naptárban, nem tudnak belekötni az illetékesek.

2018. nov. 7. 10:09
 7/25 anonim válasza:
Egész életére megszivatod a sajàt gyerekedet, 18 évesen rohanni fog nevet vàltoztatni. Milyen szerencsés vagyok hogy nekem nem ilyen szüleim vannak, istenem, köszönöm.
2018. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel lehet Húsvét, vagy Karácsony.

Husinak vagy Karinak nevezheted a kislányodat.

Szerintem még ezek is jobbak a Szökőnapnál.

2018. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Komolyan ne vegyétek már! Tuti szívat titeket. :D
2018. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem különleges ez a név hanem szimplán idétlen. Az egyébként nagyon durva hogy még az olyan nyilvánvaló cinizmust se voltál képes leszűrni mint az Ebédke és az Uzsonna. Összeteszem a két kezem hogy nem te vagy az aki világra hozott... Gondolkodj már, erőltesd meg azokat az agysejteket és adj neki normális nevet. Kész.
2018. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!