Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetnék hajó?

Hogyan lehetnék hajó?

Figyelt kérdés
Mondták, kisfiam, hajó leszel, kapsz ajándékot.
2018. nov. 12. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, a haverom komp lesz, de nem komp lett.
2018. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez bizony tenned kell, elég sokat.

Legelőször meg kell tanulnod úszni, ezt semmiképpen nem kerülheted el, de ezen kívül is van egy csomó.

Illetve nem is egy, hanem legalább tíz csomó sebességre kell szert tenned, hogy rendes hajó legyél, ne valami vacak bárka.

Aztán meg kell növelned a szállítási kapacitásodat jó pár bruttóregisztertonnával, amit nem pontosan tudom, mit jelent, de hajók esetében ezt már gyakran hallottam, így ezt nem lehet elkerülni.

Namármost azt el kell döntened. hogy vitorlás, vagy motoroshajó szeretnél e lenni, mert első esetben valamivel a légmozgás hatását kell felhasználnod a helyváltoztatásra, akár magadra aggatott vitorlákkal, vagy a megnövesztett füleiddel, a másodikban meg vedelned kell a benzint, vagy egyéb kőolaj származékot és szert kell tenned legalább egy kapitányra, meg pár matrózra, akik zászlójelekkel kommunikálnak a környezeteddel.

Ha ez megvan, akkor figyelned kell a vízállásjelentést, hogy hajóvonták találkozása tilos e, mert ez nagyon fontos!

2018. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feküdj rá a vízre hassal és a szádat tedd a vízhez és brummogj. Aztán próbálj meg hátrafelé menni és akkor motorcsónak leszel. Az már jó hajónak!
2018. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó, ha nem jó...
2018. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a kádban a csapot, dugd be a dugót és várj türelmesen.
2018. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!