Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy értessem meg Csipkerózsik...

Hogy értessem meg Csipkerózsikával, hogy nem kell neki sem az öreg király, sem a vitéz szabólegény?

Figyelt kérdés
Keressen igazi herceget,ha nincs is fehér lovon...
2018. nov. 21. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem így van, a csudát nem kell az öreg burzsuj a Csiperke Rozinak!

A hercegecske a lovin futtatja a pacit, a vitéz szabó meg mindig elszabja a dolgot, mert nem tanulta meg a szakmát az egyetemen, ahhoz ipari iskolába kellett volna járnia, de a munka az a mesében van csak, mert mindenkinek derogál mostanság.

Így is kezdődik újabban a mese, hol nem volt, hol volt, mert megfordult a reláció, már a sárkányok is elvándoroltak gazdagabb helyekre és beadták a menekültkérvényt.

A Rozália amúgy is álomszuszék, pont jó neki az öreg mókus, mert az is átalussza a nászéjszakát már, de még mindig frissebben teszi veszi magát, mint a Rozika, mert az olyan lusta dög gyerekek, hogy megalszik a tej a szájában.

Egyszer dolgozott egy kicsit, egy kis szövés, egy kis fonás és mindjárt hanyatt lökte magát, száz évig húzta a lóbőrt, ha jól tudom.

Engem az zavar ebben az egészben, hogy szegény kukta sem úszta meg a pofont, amikor mindannyian felébredtek a nagy, nagy szunyából, mert a lustaság olyan, de olyan ragályos, hogy nem is tudom a mese végét, mert kicsiny gyerekkorom óta ennél a résznél mindig elalszom, bárhogy erőltetem meg magam, még ha százszor leírnátok is a végét, sem tudnám meg soh....

ZZZZZZZZZZZ

2018. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

:) szerintem érti :)


csak olyan jó volt aludni....és álmodni

2018. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!