Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kedves embertársaim, a minap...

Csemperagasztó kérdése:

Kedves embertársaim, a minap megszállta a házam egy démon, és nem tágít. Próbáltam pár módszert pl. : Gyehenna tüzét megidézni a konyhai rezsón, és ott égetni el a pokol fattyát, de meg se kottyant a kártevőnek. A tűz hőmérsékletével lehet a gond?

Figyelt kérdés
A történet: álmomban már megjelent a teremtmény, megkínált sajttal, amit boldogan elfogadtam, mert pont kottogtam (utólag derült ki hogy ez indította el a lavinát). Ezután megjelent a szobámban is, miközben épp sajtos-sajtot ettem, elmondta hogy ő is szereti a sajtot, így megkínáltam, és tájékoztatott hogy így hogy mindketten ettünk a másik sajtjából, létrejött egy szerződés, miszerint ő teljesítheti egy kívánságomat. Sajnos sóher mivoltomnak köszönhetően egyből kértem egy "kis" kenyérre valót, és csak utána tájékoztatott az aljas, hogy cserébe a számomra legkedvesebb dolgot elveszi az életemből. Szóval kérlek adjatok tanácsokat, nem akarok megválni a 2018-as Kiszel T. naptáramtól.

2018. dec. 8. 13:30
 1/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szerezz be egy disznóperzselőt gázpalackal. Én már több démont üldöztem ki ilyennel a házamból. Előbb utóbb híre megy és már nem zaklatnak.
2018. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, észben tartom. Bár a démon kiszagolta hogy likvidálni akarom, így megfenyegetett hogy ha egy haja szála is görbül, akkor jön a família. Ez csak blöff lehet akkor?
2018. dec. 8. 13:40
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Óvatosabbnak kellett volna lenned hogy ki ne szagolja mik a szándékaid. Ilyenkor már tömjén füst is kell. Elvonhatod a figyelmét vele mert azt ki nem álhatják. Míg a füst miatt dühöng hozhatod avperzselőt. Onnan tudom mert én is jártam már így még a kilencvenes évek végén.
2018. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, majd rendelek vaterán ócsó tömjént, azzal befüstölök neki. Végső esetben ha ez sem válna be, szerinted meg tudom vele tárgyalni hogy a lelkemet vigye, és ne a naptárat?
2018. dec. 8. 15:42
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
Kicsi rá az esély.
2018. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Libacsőr, csirketoll, gyertyaviasz, pici sár hamuval elkeverve. A többit tudod.
2018. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Átkentem vele a házat, de csak annyit értem el vele hogy az udvaron döglik. Mindegy, amíg távol van a naptártól, az nekem csak jó. :)
2018. dec. 9. 01:11
 8/9 mindentudó99 ***** válasza:
Ki kell rakni egy bazi nagy hangszórót és Zámbó Árpit üvöltetni. Vonyítva fog elmenekülni. És békéhagy örökre. Persze folyamatos tömjénfüst mellett.
2018. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hangfalas tippet, de szeretném túlélni, és maradandó halláskárosodást sem akarok még magamnak. A tömjéntől visszavonult egy időre a bestia, remélem nem a családért ment.
2018. dec. 9. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!